Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki fizessen úgymond az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki fizessen úgymond az első "randin"?

Figyelt kérdés
Szeretném elhívni a lányt akivel elég sokat beszélünk pizzázni vagy kávézni vagy valahova:) Első alkalom lenne így nem igazán tudom hogy ilyenkor mi a teendő. Első randin például a férfi fizet vagy mindenki magának. Bár ahogy ismerem úgysem engedné meg hogy fizessem az övét is de azért mégis csak érdekel. Nektek hogy volt? Azér kérdezem hogy ne legyen olyan gáz. :)
2013. jan. 4. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%

Úristen,ezt most komolyan KÉRDEZED?



Naná, hogy a férfinek kell fizetnie...Bár te még csak fiú vagy....

2013. jan. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem férfi fizet..

Én is ffi vagyok...vagyis nem tudnám azt mondani hogy kisanyám fizesd a részed

2013. jan. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%

Számomra egyértelmű hogy első randin a srác fizet.

Ha jófej a csaj akkor úgy is fel fogja ajánlani hogy felezzetek. :)

23F

2013. jan. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Elsőn illik a férfinak fizetni.A többin azért a felesbe kéne...
2013. jan. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%
fiunak illik ...mert te küzdesz a kegyeiért...jo lehet hulyén meg régimodian hangzik de ez igy van rendjén...és a 2. és 3. és többin is te fizess :P (18f)
2013. jan. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

hát te hívod el valamire, ergo alapból neked kéne fizetned, plusz férfiként első randin meg elvárható...

szóval neked, aztán ha lesz belőle folytatás, akkor megbeszélitek, hogy feleztek

2013. jan. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a társadalmilag "elismert", hogy a pasi fizet. Ha a lány felajánlja, hogy kifizeti az ő részét, akkor feleztek, de el is utasíthatod. Viszont csak úgy rásózni a lányra, hogy fizesse ki, kicsit udvariatlan.
2013. jan. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

Egyértelmű:

A srác felajánlja, de a nő NEM hagyja. Végül kiegyeznek egy döntetlenben.

Legalábbis normális felek között így működik az első randi.

2013. jan. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Első randin a fiú,mivel ő hív meg.Ha volt folytatás,a többi alkalommal mindig nyúltam a pénztárcámért,de kikérték maguknak,pedig úgy gondoltam illene felezni.
2013. jan. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hát velem kifizettették a részem, úgy hogy még azóta is nyomul rám.ennyit az első randiról. és a gyk-n is azt írták, hogy ez nem jelent semmi különösebbet. most meg...
2013. jan. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!