Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha egy lány kezdeményez?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik nem sokszor találkoztunk de nekem bejön és szerintem neki is én. Annyi baj van h négy hónappal idősebb vagyok engem ez nem zavar. Lehet h ezért nem mert felém lépni. Nemrég voltak is nálunk négyszemközt nem sikerült beszélnünk de kaptam puszit. Szerjnzetek ráírjak facen? Mit mondjaj? Félek h visszautasít...

2013. jan. 5. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
kaptál egy puszit, akkor mitől félsz?
2013. jan. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz.
2013. jan. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? 14? 4 hónap kb akkor számít utoljára.
2013. jan. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne félj probáld meg mert azt fogod bánni ha nem és ha elutasit mivan?? megnyugodsz h ugysincs esélyed ennyi. és nem gáz ha kezdeményezel.
2013. jan. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4 hónappal idősebb vagy xd az annyi különbség, hogy míg ő még dolgozik te már a nyugdíjas éveidet taposod...


szerintem írj rá, látszik hogy tetszel neki

2013. jan. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, ha facebookon tudtok keménykedni meg játszani a nagy, bátor, erős nőt, akkor mégis mitől félsz egy kisfiútól?!
2013. jan. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz. Nem élünk a középkorban, sem ázsiában, és a vallásunk sem tiltja! És ha a pasit ez nem izgatja, akkor keress egy másikat mert ez egy kretén!
2013. jan. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Emberek ***** válasza:
nem gáz.. velem is ez történt, hogy a már csak exem kezdeményezett. én elfogadtam, mert akkoriban kb. semmi önbizalmam nem volt.
2013. jan. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én 17 vagyok ő meg 16. Voltak nálunk és mikor mentek el kaptam szüleitő l is puszit ezért odamentem adni neki is de szerintem örült.Nem vagyok benne biztos. ÉS MIT ÍRJAK NEKI?
2013. jan. 5. 20:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz csak ne legyél erőszakos ha nem jösz be neki fogadd él akkor semmi baj sem lehet :)
2013. jan. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!