Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti nektek nem hiányoznak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nektek nem hiányoznak a régi disco zenék?

Figyelt kérdés

Régen a discoban Náksi, dj Szatmári feat jucus, Cascada, Peat junior, Scooter, Royal gigolos, Basshunter, Basslovers united, Groove house, Jan wayne, Dred és társaik szóltak...


Most meg bemegy az ember a discoba és megy tek tek tek meg a kalapálás, fúrás. Ezekre a számokra sem táncolni, sem csajozni, sem jól érezni nem lehet magunkat.


2013. jan. 6. 00:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Á azt hittem az igazi disco-korszakkal jössz a Bee Gees-szel és társaival...de nem. Amiket felsoroltál, azok nem hiányoznak.
2013. jan. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én is régebbiekre gondoltam, ahogy előttem már leírták, engem az általad felsoroltak sem mozgattak meg soha, ahogy mostanában a tek-tek meg a többi sz*r sem.
2013. jan. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Goombay dance band :D.
2013. jan. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nekem a '90-es évek diszkója hiányzik. Elmegyek egy retro buliba, ott meg hallgathatom Erika C-t, meg a Neoton Famíliát... :(

Scootert nem bánnám egyedül a felsoroltakból.

2013. jan. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
sztem A "Flashdance" c. filmben vannak jó zenék
2013. jan. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Kérdező én pont a te korosztályod vagyok, a Brooklyn Bounceos és az Eiffel 65 Blue-s stb (2001 vagy 2002?, akkor voltam gimis, mindig az döngött a koleszban) dalokon nőttem fel. Ahh Tiggy-Ring a ling.
2013. márc. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem csak az old school rap hiányzik... De viszont ezektől legalábbis a legtöbb electro sz@rtól teljesen kivagyok... Annyira kritikán aluli sz@rok, hogy csak sajnálni tudom az ilyen embereket...
2013. júl. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!