Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem találok senkit? 16/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok senkit? 16/F

Figyelt kérdés

Még egyszer sem volt barátnőm.. Randim is csak egyetlen egy darab, ami nem igazán sikerült túl jól, de szerintem nem rajtam múlt.

Kicsit nagyok az elvárásaim mások szerint pedig szerintem nem..

Akárhányszor próbálkoztam mindig beleestem abba a bizonyos FRIENDZONEBA, és már eléggé unom. Mindig az van, hogy a csaj a közeledésemet egyáltalán nem utasítja el, sőt mindig rárak egy lapáttal, aztán mondja a hátam mögött, hogy én miért nyomulok rá..persze sokkal durvább szavakkal. A vicc, hogy ezt még egy olyan lány is megcsinálta velem aki ilyen BFF-nek titulált be, rengeteget beszéltünk, jó párszor sulin kívül is találkoztunk, meghívtam kajára/piára stb..


Nem hiszem, hogy ennyire szerencsétlen lennék, nem tartom magam csúnyának, (túl) sokan is mondják hogy én mennyire helyes,izmos,jószívű, aranyos, kedves, odaadó, szerény,, érzelmes srác vagyok. Itt jön a kérdés: MIÉRT NINCS BARÁTNŐD? Én meg csak húzogatom a vállam, mert tippem sincs. Úgy látszik a mai lányoknak nem ez az ideáluk, hanem a sok páwa és hasonló nyomorultak.

Aztán erre a válasz mindig az, hogy maaaajd eljön a te időd, maaajd lesz barátnőd.. de már kicsit nyugtalanító a helyzet. Ötletek?

(ha esetleg kérdeznétek később: 175cm/64kg itthon edzegetek :) )


2013. jan. 6. 04:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

"helyes,izmos,jószívű, aranyos, kedves, odaadó, szerény,, érzelmes srác vagyok. "



Nem inkább a hibáidat kéne megismerned?

2013. jan. 6. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Soha senki semmilyen hibát nem mondott / vágott a fejemhez. Én talán azt tudnám mondani, hogy kicsit félénk..mármint a csajozás terén. Most gondolom ez beképzelten hangzik, pedig egyáltalán nem vagyok az.


//Azért pontosítva,az előzőeket nem én mondtam magamról hanem mások mondják szinte folyamatosan.//

2013. jan. 6. 04:52
 3/18 anonim válasza:
Ne aggódj, sok korodbeli srácnak sincs még csaja. Ez nem csak azon múlik ki milyen helyes és ki mennyire aranyos. Hidd el ha nem fogsz ennyit foglalkozni a dologgal, hamarabb rád talál a szerelem, mint gondolnád.:) Egyáltalán nem számít ha még nicns senkid, ahogy a barátaid is mondták el jön majd a te időd. Aztán pedig boldogabb leszel , mint valaha. :) Fel a fejjel! Szurkolok neked :)
2013. jan. 6. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Höhö, ismerős. Figyelj ide, egy dolgot érts meg: NEM AKKOR FOGNAK SZERETNI, HA MINDENT MEGTESZEL! Olvasd el ezt a választ, amit Hellrider írt ide, baromi jól összefoglalta: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__31919..
2013. jan. 6. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Változtass a külsődön.Alkalmazkodnod kell a divatpatkányokhoz,még ha nem is szereted a páwa stílust,vedd fel és akkor lesz rengeteg csajod
2013. jan. 6. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

En nem ajanlanam,hogy pawa legyel. sokan nem szeretik oket! attol mert v nyaku poloban jarsz es kereszttel a nyakadon nem leszel MENO.ugyanolyan leszel mint a tobbi!

sokan mondjak,hogy milyen szar a fiuk nagyresze mar pawa. es,hogy mar nem nagyon van normalis srac.

En kifejezetten nem szeretem a pawakat!

bocsi,nincs ekezetem.

16/L

2013. jan. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 tinialfa válasza:

Nem tudom elképzelni, hogy mi történhet, amikor nem nyomulsz és mégis azt gondolják, valószínűleg te nem gondolod annak amit ő igen.


Próbáld meg, hogy abszolút fiúként beszélj velük, úgy gyorsan elmúlik a félénkség, mert megtudod, miről lehet/érdemes beszélni velük. (Azért félsz, mert nem vagy biztos benne hogy mit mondj.)

Ha az megy, akkor annyit változtatsz, hogy néha ejtesz poénos finom, úriemberes, de nem félreérthető utalásokat, na azokra ahogyan regál, abból kiderül, hogy akar-e téged.

2013. jan. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Mutasd ki feléjuk a szexualitásodat. Bókolj, de ne túl sokat. Néha suss el szex vicceket, hogy az agyacskájában elkezdjen mukodni a késztetés.

És igen, olvasd el azt amit azon a linken Hellrider írt. Az a szoveg egy darabig el is volt mentve nekem.

2013. jan. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ebben a korban még csak a legjóképűbb fiúk találnak csajt. Később az átlagosaknak is juthat, ha beérik a csúnyákkal.
2013. jan. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Dehogy kell pávának lenni ahghoz, hogy barátnője legyen. Van akinek az egyáltalán nem jön be. Egyébként velem is ugyan ez a helyzet, és amikor megkérdezi valaki h miért nem, csak annyit bírok elnyögdösni, h ,,háát...még nem találtam meg a megfelelö személyt..."Stb...

15l

2013. jan. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!