Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi az esélye, hogy meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy meg fogom ismerni? Találkozhatok vele újra? Van rá esély, hogy nem csak egyszeri alkalommal vezette ezt a buszt? Vagy ha írok a B. Volán egyik közösségi portál oldalának?

Figyelt kérdés
Ma egy mindennapos távolsági buszon megláttam egy buszsofőrt. Visszafele úton már tudtam, hogy nekem bejön. Felszálltam, nagy mosollyal köszöntem és kértem a jegyet, mikor a pénzt adtam oda neki, direkt hozzáértem a kezéhez, ő is mosolygott. Próbáltam nézni őt, volt hogy vissza is nézett. Két vezető volt, gondolom mivel távolsági... Szeretnék vele megismerkedni. :)
2013. jan. 7. 00:32
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

11-12-ikszedik vagyok megin'. hát semmiképp se ronts bele a kapcsolatukba, csak neked lesz bűntudatod utána. ha meg egy ismeretlen 16 éves miatt szakít a nővel, vagy belemegy úgy kalandokba, hogy van mellette barátnője, akkor simán megteszi ezt majd veled is szerintem. (mármint ha te lennél a barátnő-pozícióban.) szóval... mondd meg neki, hogy majd ha nem lesz együtt a barátnőjével, akkor mehet a dolog. :)

12 év egyébként szerintem még simán belefér, nekem mindig ilyen korkülönbséggel voltak párjaim. najó... 8-12 év. :)

2013. jan. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
:)))))
2013. jan. 14. 14:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!