Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy pasizzak be?

Figyelt kérdés

Másfél évet voltam együtt a barátommal, szakítottunk és úgy érzem csak akkor tudnék túllépni rajta, ha lenne más aki úgy nézne rám, mint ő régebben.

Külsőre nem vagyok olyan típus, aki után megfordulnak az utcán, van rajtam egy kis súlyfelesleg, de ennek ellenére akadnak srácok, akiknek tetszem (viszont ők a körülmények miatt nem alkalmasak).

Nagyon kínos, ha akarok 'felszedni' egy srácot? Félek hogy fordítva senki nem lépne felém. Mit tegyek?



2013. jan. 8. 18:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Tedd ki ezt a kérdést a gyakorikérdésekre, ja bocs már megtörtént akkor megoldottad.
2013. jan. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Mos tmár csak válogatni kell a jelentkezők közül...

látod, nem volt ez olyan bonyolult...

2013. jan. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%

verzió 2.: feltöltesz ide egy képet a melledről, egy másikat a seggedről...kapsz kb. 50 privátot...másnap már randizhatsz is!


Ez a módszer CSAK 18 év felettieknek ajánlott!

2013. jan. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát az én excsajom is lehetsz,legalábbis elvileg.

Szerintem szerelmet nem mindenki tud adni a másiknak.Talán meg kellett volna becsülni,hogy szeret,nem?De a női hülyeség szerelmi téren határtalan.Kicsit nagyobb,mint a mienk tud lenni.Bár láttam extrém eseteket is.Attól függően,hogy miért szakítottatok,lehetsz normális csaj is,ez esetben nem kell félned,csak normális pasikat kell kiválasztanod.De lehetsz ribanc is,az esetben meg senkinek se fogsz kelleni egy kapcsolatra,max szexre.

2013. jan. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem hinném, hogy ez volt a kérdés lényege :D inkább arra szeretnék válszt kapni, hogy nagyon kínos-e nekem bepróbálkozni egy srácnál?
2013. jan. 8. 18:56
 6/11 anonim ***** válasza:
Hogy nézel ki? Fotód van?
2013. jan. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Miért lenne kínos? Nem élünk a középkorban. Ha illendően csinálod akkor nem lesz rossz véleménye rólad!

Hajrá!

2013. jan. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na,a lényeg,hogy már nem kínos,mert ez már lassan a 30adik század.(mondtam hogy lassan).Meg engem is fel szedett már csaj.Összesen életemben 3 vagy 4 ha jól emlékszem.Szóval hasat be,mellet és segget ki,mosolyt elő és hajrá.
2013. jan. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nagyon jó kapcsolatunk volt a barátommal,megbecsültük egymást nem is a közeljövőre értettem ezt az egészet. nem gondoltam volna hogy 2 percen belül gyakorikérdéseken akarnának ismerkedni velem :D személyes kapcsolatok híve vagyok inkább.
2013. jan. 8. 19:01
 10/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. jan. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!