Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, hogy bejöjjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tomikazu kérdése:

Mit csináljak, hogy bejöjjek neki?

Figyelt kérdés

Egy buliban voltunk a haveromal és három lány is velünk jött

az osztályból. A haverom kitalálta, hogy kezdjek már el flörtölni

valamelyik leányzóval. Ott volt az a lány is akibe teljesen bele vagyok

zúgva így vele kezdtem el beszélgetni. A buli végén elköszöntünk a haveromtól és a másik két lánytól. Amikor egyedül maradtunk azt mondta, hogy szerinte kedves vagyok és hogy nem segítenék-e neki

a matekba. Én természetesen bele egyeztem és elmentem,hogy hozok neki valami kis édességet a boltból mire vissza jöttem nem találtam, kicsit megijedtem,hogy nem kellett volna egyedül hagyni mert ő olyan kis naiv és képzelgős ráadásul elég félénk a fiúkkal és a buliba egy tucat pasi volt. Megláttam végül, hogy egy sráccal beszélget és a srác nyomúlt rá ő meg távolodik tőle. Mondtam a srácnak, hogy hadja békén a lányt. A lány közben mögöttem elbújt szerintem ez nagyon édes volt x3. A srác bűzlött a piától így jobbnak láttam ha elmegyünk a buliból.

Amíg mentünk haza mondta,hogy ő nem is szokott buliba járni de a barátnője elrángatja. Azt mondta Szombaton is elmennek és hogy minket is szívesen várnak. :) Mit csináljak a szombati bulin hogy bejöjek neki ....


2013. jan. 8. 19:13
 1/4 _Random válasza:
Szerintem mar bejossz neki, csak ne b.szd el.
2013. jan. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Menj el. Semmit, már bejössz neki.

Táncolj vele v amit szoktatok csinálni.

2013. jan. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Maradj ugyanilyen rendes vele, akkor nyert ügyed lesz :)
2013. jan. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyre vigyázz: Ne vegyél neki semmit ami többe kerül mint egy ezres. Azt véletlenül se, mert akkor beindul a lehúzó iparág, és lőttek a zsebpénzednek :D
2013. jan. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!