Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lakik olyan 17-19 év körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lakik olyan 17-19 év körüli lány, aki egy kicsit érettebben gondolkodik a kortársainál?

Figyelt kérdés

Gondolok ez alatt olyan átlagos dolgokra, hogy pl. nem iszik (vagy ha igen akkor mértékkel), nem dohányzik, inkább a szűkebb baráti társasággal való időtöltést és nem a zsúfolt szórakozóhelyeken való vergődést részesíti előnyben. Persze nem azt mondom hogy legyen teljesen "antipartyarc", mert jó azért néha elengedni magunkat, de úgy mégis csak értelmesebben gondolkozik mint az egyre szaporodó, sajnos nem tudok más szót mondani, ri*ancok.

Én a magam részéről nem dohányzok és ha néha iszogatok akkor sem esek át sohasem a ló túloldalára, szeretnék már megismerni egy olyan leányzót is, aki legalább egy kicsit is hasonlóan elmélkedik :)



2013. jan. 11. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Hol?
2013. jan. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Minden lány azt mondja magáról hogy érettebb a kortársainál!
2013. jan. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok, utálom a cigi füstjét, és a kor is stimmel még egy ideig, és lakok is valahol.
2013. jan. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia ! Én is ilyen vagyok, utálom a cigit, szoktam menni bulizni de ritkán, és tudom, hogy hol kell megállni. Életcéljaim vannak, 17 éves vagyok és Vendéglátós vagyok amit nagyon szeretek, van barátom, szóval én inkább csak normális "haverokra" vágyom. Manapság már mindenkit a drog, meg a cigi éltet, na és az alkohol! Nem ilyen vagyok, nekem elsőroban a tanulmányaim, a családom és abarátaim vannak:) Ani
2013. jan. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Alexandra0908 ***** válasza:

Miért,ha dohányzik akkor nem lehet érett gondolkodású?

bár én nem tartozok a 17-19 éves korosztályba,lehet ezért nem értem...

2013. jan. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hol laksz kedves kerdezo
2013. jan. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

18 éves vagyok, nem voltam még berúgva, cigit csak épp hogy egy slukkot próbáltam, de nem fogott meg, bár a cigifüstel bajom nincs. nem voltam még buliban... ennek ellenére nagyon jól tudok szórakozni a szűk (3-4 ember) baráti körömmel. ők is ilyenek, nagyon szeretem őket. vallásos is vagyok, de mindezek ellenére nem vagyok apáca... néha azért szeretek inni pár kortyot, de az nem több egy pohárnál. nem vagyok ellene csak nincsenek jó tapasztalataim a részeg emberekkel, ezért édesanyámnak nem akarok fájdalmat okozni ezzel, hogy én is iszok.

szeretek elgondolkodni az életen, filozofálni,..felnőtt emberekkel beszélgetni. Barátom egyszer volt, nem tudnák futó kapcsolatokba lépni..

komolyabb dolgok is érdekelnek az életben.

de mindezek ellenére szeretek hülyülni :D szórakozni.. csak az ilyen lányokra azt hiszik rögtön, hogy unalmasak, mert nem isszák le magukat meg nem töltenek fel mindig uj képeket magukról. amúgy az olyan emberek között is vannak rendes emberek, szóval nem ítélkezek egyáltalán, mert nem eszerint jó vagy rossz valaki..

2013. jan. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elnézést, nem vettem észre hogy a leglényegesebb rész hiányzik, DEBRECENBEN keresek ilyen lányt, de igazából ha valakinek volna kedve facebookon vagy skype-on chatelni, annak is örülnék :)
2013. jan. 11. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!