Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Miért nem mertek kezdemé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért nem mertek kezdeményezni egyes esetekben?

Figyelt kérdés
Egyre kevesebben mernek,akarnak kezdeméyezni..de miért??

2013. jan. 12. 00:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
én személy szerint azért, mert elkurvul a világ. Bármerre nézek ribancokat látok.
2013. jan. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
61%
1-es osztom.
2013. jan. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
77%
Én meg azért, mert azt olvastam itt, hogy valaki a sz*ros tangáját szagolgatja.
2013. jan. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
61%

Én meg azért nem merek fiúknál kezdeményezni mert olyan

csőnacis szolizott b.zikkal találkozok mint az első kommentelő :D

2013. jan. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Ebben mondjuk igazad van...de ne feledd mindig vannak kivételek!
2013. jan. 12. 00:20
 6/24 anonim ***** válasza:

Az előttem szólóval egyet értek.

Az utóbbi KILENC hónapban EGY olyan lányt találtam, aki megfelelt volna. Pedig annyira nem nagyok az igényeim, csak legyen intelligens és az arca kedves. Az az egy is elküldött a fenébe.:) Bár becsülendő, hogy nyíltan, őszintén elmondta, hogy ő nem érez semmi többet. Ez jól esett!20f

2013. jan. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
33%
Mert tele van a világ korcs emberekkel, akik amellett, hogy buták mint a föld, még meg is alázzák sok esetben az embert...
2013. jan. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
71%
mert félnek a visszautasítástól és vagy nem gondolják magukat elég jónak. én meg lesz*rom az ilyeneket :D
2013. jan. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
ÚGy érzem az emberi faj lefelé ívelése miatt mindeni antiszoc lesz...
2013. jan. 12. 00:28
 10/24 anonim ***** válasza:
6%
Nem azzal van a gond,hogy nem merek.Nekem rohadtul nincs kedvem soha odamenni senkihez.Nézhet ki akármennyire jól a lány,akkor is lesz@rom nagy ívben,mert nekem egy ember se ér annyit,hogy jó pofizzak vele órákig és beszélgetni is utálok.Ha mégis megfordulna a fejemben,hogy odamenjek egy lányhoz,előtte felteszem magamnak azt a kérdést,hogy "kell-e nekem még egy púp a hátamra?".A válasz általában ugyanaz.A dugás nem kárpótol azért a sok feleslegesen elpazarolt óráért amit az illetővel töltöttem,teljesen haszontalanul.
2013. jan. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!