Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék ismerkedni visszahú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni visszahúzódóbb lányokkal?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, aki nem jár bulizni állandóan, inkább otthonülősebb, nyugis, 20 év körüli lányokkal.

Mi lenne a legjobb hely erre?



2013. jan. 12. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát, beszélgetünk?
2013. jan. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
A visszahúzódós lányok nem ismerkednek. Kész, vége. Tegyél le erről szerintem. Nem is jók többnyire a párkapcsolatban, gátlásosak, kételyeik vannak, naivak.
2013. jan. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
sötét sikátorokba,csatornákban vannak vissza húzodva.Ott keresd őket.
2013. jan. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen lányoknak is jóképű fiú kell...ne erre alapozd a keresést! Ha nem felelsz meg a mai igényeknek senkinek nem fogsz kelleni. Bulizós vagy otthonülős ugyan már! Egyre megy.
2013. jan. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Végre valaki, akinek nemcsak a bulizós csajok tetszenek.

A párommal 4 éve vagyunk együtt.

Az interneten ismerkedtünk meg, de abszolút baráti kapcsolatnak indult minden. 1-2 évig összejárogattunk, sokáig sétáltunk. Egy nap beültünk az egyik közeli étterembe. Közölte velem, hogy lenne 2 kérdése hozzám. Ha az elsőre igen a válasz akkor utána felteszi a másikat is! 1-2 év távlatában már azért jöttek az érzelmek. Megfogta a kezem, felém fordult: A kérdés az volt h szeretem -e. Mivel igennel válaszoltam, a másik pedig, hogy leszek-e a barátnője. :)


Annak idején, (bár most sem) nem voltam bulizós, inkább a barátnőmmel ütöttem el az időmet.

Ő sem volt az a nagy bulizós, néha néha járogatott össze a haverokkal, 1x, 2x diszkó.


Gondoltam leírom neked a mi "történetünket" hátha segíthetek valamiben.


Szerintem nyugodtan próbálkozz az interneten, bár nem hiszem, hogy lennének normális lányok.

Közösségi oldalakon pl. keress olyanokat akiknek kevés ismerőse van. Ha merész vagy akkor írj rá a kiszemeltedre :)

Boltokban, kávézókban, cukrászdákban stb... helyeken is tudsz ismerkedni. Általában már a kinézet alapján meg lehet mondani , hogy ki bulizós és ki nem. :)


18/L

2013. jan. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ilyenekkel szerintem társkeresőn, vagy iskolában/ munkahelyen személyesen. Vagy ha tetszik valaki konkrétan, és tudod hogy hova jár el, akkor oda mész te is, és valahogy szóba elegyedsz vele. De szerintem ezeknek a csajoknak a nagyrésze önbizalom hiányos, és inkább fél a változástól, de nem akarnak ők visszahúzódóak lenni.
2013. jan. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha tudnátok, hogy milyen baromságokat írtok.

Egyébként kicsit se létezik olyan aki visszahúzódó. Tehát szerintetek én se létezek.

- nem a jóképű pasik jönnek be

- nem a csatorna meg nem tudod mi alatt lehet találni

- nem egyre megy a bulizós és a visszahúzódó jellegű lány.


Ennyit erről. Ha értelmeset nem bírtok írni akkor mégis minek vagytok itt ? Először nézzetek szét! Idióták


18/L

2013. jan. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én visszahúzódó vagyok és 20 körüli, és ismerkedek, csak kezdeményezni nem szeretek.
2013. jan. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kéék

dehogyis, csak azért mert visszahúzódó valaki, miért ne szeretne ismerkedni? Az már más kérdés, hogy nem mer, de ha kezdeményeznek nála, természetesen jól esik nekik :D


kérdező: internet


19/L

2013. jan. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!