Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Első randin hova...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Első randin hova mennétek egy fiúval?

Figyelt kérdés

Még nem ismerem, de nagyon megtetszett és el szeretném hívni valahova? Ilyen időben hova lehetne menni?

Ő 16/L én 17/F


2013. jan. 12. 19:28
 1/6 anonim válasza:
Hát ilyen időbe... nekem az is tetszene, ha beülnénk egy kávézóba beszélgetni. De mondjuk szerintem moziba ne vidd, ott nem tudtok beszélgetni, ismerkedni.
2013. jan. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%

1. soha ne hívj pasit randizni (kivéve ha részeg vagy)

2. mindig a pasi kezdeményezzen, még ha brad pittet találtad is meg (kivéve ha részeg vagy)

3. ne feküdj le vele legalább 2 hétig (kivéve ha részeg vagy)

4. legyél végre nő, legyen benned tartás, és csak jeleket adj, a pasi irányítson, ha erre nem képes, akkor hiába ajő külső, belül egy senki (kivéve ha részeg vagy)


jah és ne igyál bulikban tul sokat (kivéve ha részeg vagy, mert akkor már mindegy) :D

2013. jan. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2: Hogy mivan?? :D
2013. jan. 12. 19:41
 4/6 anonim ***** válasza:

jah hogy te vgay a pasi?

XD

akkor sorry....xD

2013. jan. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen időben? Egy rövidke séta (mondjuk ha van valami szép hely a környéken) után beülni valami nyugisabb helyre. Kávézó, teázó, cukrászda, ilyesmi. Ott lehet beszélgetni nyugodtan, meg se fagyunk, és nem is kell túl sokat költeni.
2013. jan. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fuhh, 3-as, köszönöm, hogy megnevetettél :D
2013. jan. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!