Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Több mint barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Janoskiansfan kérdése:

Több mint barátság?

Figyelt kérdés
ő az egyik legjobb barátom.amikor megismertük egymást akkor sem teljesen barátságként indult,de mivel nem történt semmi egy csomo ideig,barátok maradtunk,akik folyton egymáson lógnak.az utóbbi idöben ez az egész nem volt barátság egyáltalán,vagyis nem csak az.ha nem találkoztunk akkor fb-n beszéltünk.perszeén eközbe odáig voltam érte.egyik alkalommal megkérdeztem,igen elég hülyén,hogy ugye te csak barátságot érzel?..gondolkodott és mondta h igen miért te nem én meg rávágtam h dede persze h azt.azota eltelt egy hét és nem beszéltünk.nemirt rám. semmi.de én nagyon szeretem és most ez eléggé ugy tünik hogy ö is szeretett.mit csináljak?hagyjam vagy lépjek tul rajta?de a barátságunk meg nagyon jo..volt egy tökéletes kapcsolat

2013. jan. 12. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem irj neki egy szép hosszú levelet, és töredelmesen rebegj bocsit és terítsd a lapjaid.
2013. jan. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lányoknál gyorsan ki lehet deríteni, hogy mit éreznek az ember iránt. Egészen egyszerűen mikor látod rajtuk, hogy nem merik bevallani, hogy tetszel neki, akkor úgy kell tenni, mintha nem vennéd ezt észre. Elbúcsúzol tőle és ha érdekled, nem bírja ki hogy ne keressen meg. Ha keres, akkor nyert ügyed van, ha nem keres, akkor tudod a választ.
2013. jan. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja és búcsúzásnál, ha túl kedvesen köszön el az is elég árulkodó.
2013. jan. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!