Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti eljönnétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti eljönnétek?

Figyelt kérdés

Nemrégiben mikor az orvosi rendelőben voltam megláttam egy csinos lányt aki megtetszett. Először azt hittem csak egy pillanatnyi "lobbanás". Nem mertem leszólítani és mit is mondhattam volna neki akkor. Szerencsére előttem ment be így megtudtam a nevét mikor behívták. Mikor hazaértem rögtön rákerestem facebookon és meg is találtam. Ahogy végignéztem a képeit egyre jobban tetszik, aztán sokat filózok rajta, hogy mi lenne ha....

Ha bejelölném facebookon és elhívnám valahova eljönne szerintetek? Ha elkezdenék vele írogatni facebookon miről kérdezzem? én 17 őt nem tudom, 16 szerintem elmúlt.



2013. jan. 12. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
hát ha helyes kedves vagy akkor simán mi lenne az akadálya igaz ha vqn pasija akkor van a bukta!
2013. jan. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól is függ,hogy milyen orvosi rendelő volt az,mert ha a bőr és nemibeteg gondozó akkor hagynám a pcsába.
2013. jan. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Képei közt nem szerepel fiúval pedig sok kép van róla. Csak hogy kezdjem a beszélgetést? Szia! Láttalak a rendelőbe és megtetszettél lenne kedved találkozni? Vagy hogy?
2013. jan. 12. 22:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, sajna én is beszoptam ezzel a macifaszt. Fogorvosi rendelőben nyáron egy csinos lányt nem szólítottam le, helyette faszkodtam a neve megtudásával, aztán hiába leveleztünk két hétig, lekoptatott. Tudom, hogy azzal kúrtam el, hogy nem szólítottam meg, pedig ketten voltunk a váróban. Késő bánat, erről lecsúsztam, talán majd egyszer meglehet még. Mindenesetre legközelebb ne így csináld könyörgöm.
2013. jan. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is jártam így, de akkor még az msn divat volt és felvettem. Szerintem fel se vett, mert nem jelentkezet. Ha szerencséd van akkor hajrá, de nem hiszem, hogy lenne esélyed rá. a lányok az ilyenre nem nagyon reagálnak.
2013. jan. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!