Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok de főleg 16-22 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok de főleg 16-22 éves korosztály! Mi a véleményetek azokról a pasikról, akik utálják a Gangnam Style-t és a Selena Gomezt?

Figyelt kérdés
Akik inkább a 90-es évek zenéit szeretik. Magyar és külföldi egyaránt.

2013. jan. 13. 12:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmi,én sem igazán szeretem ezeket!


Az hogy nem passzol a zenei ízlésünk,nem kizáró ok!


18/L

2013. jan. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én örülök neki nagyon ha van ilyen. Mindkettőt gyűlölöm és azt hiszem inkább normális zenéket hallgatok.


20L

2013. jan. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Kit érdekel, milyen zenét szeret?
2013. jan. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem, amikor valaki "Utál" valamit, főleg apróbb dolgokat (zene), ami mellett el is lehetne siklani... Nem kell ezekre fordítani a nagy negatív energiákat. Ha csak simán nem szereti, hát az szimpátiát kelt e téren - én sem szeretem.
2013. jan. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%

Èn főként a'80/'90-es évek zenèit szeretem+RNB,amerikai rap(Eminem,Akon,Usher,P.Diddy.,stb)ès még a latin zenèk.Az olyan zenèket és előadòkat szeretem,akiknek jô a hangjuk,stìlusuk,ezek általàban félvérek,feketèk.Mondhatni őket szeretem.Nők közül pl Beyonce Rihanna Christina Aguilera stb.

Ezen felül van néhàny mai pörgős disco szàm amuket szeretek,de pl soha nem halgatok:Selena Gomez,Taylor Swift,Justin Bieber..ilyen amcsi tinisztàrok nem jönnek be.A gangnam style-al semmi bajom,abban a műfajban ok,de az előbbiek..?őket neee..

17L

2013. jan. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az már rég baj, ha az a szempont, hogy valaki szereti-e a Gangnam Style-t. (Ami szerintem egyébként egy szinten aluli hulladék.)
2013. jan. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

engem nem érdekel, amíg hagy Beatles-t hallgatni :D

22/L

2013. jan. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
Habár én fiú vagyok de az a véleményem hogy azok a fiúk/lányok akik nem hallgatnak ilyen szennyet azoknak van zenei érzékük.Én is inkább a régebbi zenéket szeretem.
2013. jan. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, aki tizenhat felett zenei ízlés/szubkultúra alapján választ párt, avval igen komoly gondok vannak...
2013. jan. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
most kajak van olyan aki nem szereti PSY-t? xd (Gangnak Style az ő száma)
2013. jan. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!