Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha aranyosnak neveztek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha aranyosnak neveztek a buszon csajok és nevetgéltek, akkor az azt jelenti, hogy ronda vagyok és kigúnyoltak?

Figyelt kérdés
2013. jan. 13. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért kell rögtön rosszra gondolni?
2013. jan. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt.
2013. jan. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tetszel nekik. Ennél egyértelműbb már csak az, hogy anyád nem szűz. -,-"
2013. jan. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Több lehetőség van!


1. Rajtad nevetnek

1.1 Rajtad mint jelenségen/"férfin" mert viccesen/csúnyán nézel ki

1.2 Rajtad nevetnek, mert letojta a hátadat egy galamb, vagy mert le van csúszva a slicced, vagy stb.

2. Nem rajtad nevetnek, csak te azt hiszed, hogy rajtad nevetnek

3. Miattad nevetgélnek

3.1 Azért mert teszel nekik

3.2 Azért mert tetszel nekik és nem tudják mit kezdjenek a dologgal (buta kislányok)

3. Azért mert tetszel nekik és ezzel akarják felhívni magukra a figyelmet (idióta hülye libák)

4. Fogyatékosok / Idióták

4.1 A saját fogyatékosságukon nevetnek mert mást nem is tudnak, ennyi eszük van

4.1 Annyira fogyatékosak, hogy azt sem tudják min nevetnek

5. Egyéb,,,


Amúgy foggalmunk sincs miért nevetgéltek és kin/min! Ráadásul mi ott sem voltunk!

Remélem segítettem!


27F

2013. jan. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valószínű, mert aranyosnak a ronda srácokat szokták nevezni.
2013. jan. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én sem értem mért kell rögötn pesszimistán hozzáállni. Mi elsz igy veled késöbb ha ilyen korán iylen a hozzáállásod. Pont ezzel a hozzáállással nem elsz sikered az életben (minden területen nem csak a csajozásra értem) ugyhogy ezen minél hamarabb áltoztass. Ha valakit nem érdekelsz vagy annyira rondának tart az nem is törödik veled, átnéz rajtad.
2013. jan. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Többségben azt. A világban a szépség számít. A gyárban a szépség számít, és nem a munkád gyümölcse. A TV-ben a szépség számít. Pl.:Barátok köztben a programozó gyerek.
2013. jan. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!