Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Szeretitek ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szeretitek ha egy lány kezdeményez? és ha igen milyen formában. és ha nem miért nem?

Figyelt kérdés
tetszik egy srác de nem merem meg közelíteni....
2009. aug. 29. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Üdv!


Miért is ne seretnénk?


Kezdeményezzenek a csajok is!!!


Úgyhogy nyugodtan startolj rá a srácra!!

2009. aug. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bármit mondhatsz neki, teljesen mindegy. Ha bejössz neki, akkor készségesen tovább fogja vinni a társalgást, ha nem vagy nála jó akkor csak illemből válaszol neked és egy idő után szép udvariasan elküld. De előfordulhat, hogy rettentő pocsék kedvében van, olyankor jobb békén hagyni.

Előtte mindenképp érdemes szemkontaktust létesíteni, haúgyteccik szemezni vele, mert ezzel ki tudod deríteni, ha visszanézeget rád, akkor egyértelmű, és így egy kicsit bátorítod is.

2009. aug. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
én pl. nagyon szeretem ha egy lány kezdeményez mert megjön az önbizalmam és onnan minden sokkal gördülékenyebb:)
2009. aug. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

IMÁDOM a rámenős lányokat! Persze csak mértékkel, a qurva kategóriáig nem kell elmenni, de igen, szerintem nincs izgalmasabb annál, amikor a lány kezdeményez. Mindenben. Bátorít és vonzónak érzem magam tőle. Szerintem nyugodtan próbáld meg ;) csak vigyázz hogy ne vidd túlzásba mert azzal elijesztheted. Csak óvatosan, de: nyugodtan kezdeményezz!


23/F

2009. aug. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szeretjük, ha ahhoz van kedve nyugodtan, aki értelmes csak örül neki :)

Csak mi se punnyadjunk be

2009. aug. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!