Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van ez? Hogy kerülhetem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szpirit kérdése:

Miért van ez? Hogy kerülhetem el?

Figyelt kérdés
12 vagyok , de az osztálytársaim közel fele egyfolytába összejönnek valakivel aztán szakítanak és olyan botrányokat kavarnak hogy zeng a terem.Engem piszkosul idegesít ,és a facbook csak ront a helyzeten . Hogyan viseljem el?

#Miért? Hogyan?
2013. jan. 14. 00:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezek nem komoly dolgok, nem kell zavartatnod magad miatta. Törődj mással.
2013. jan. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sz@rni rá.
2013. jan. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
füldugó :)
2013. jan. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy milyen idióták és hogy neked ettől sokkal több eszed van. Nevess magadban, vagy keress valakit, akivel ki tudod beszélni ezt a dolgot. Nem kell elviselni, csak nevetni rajtuk.
2013. jan. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
de szánalom hihetetlen....szard le
2013. jan. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De ha még sikerül is nem figyelnem rá , akkor meg úgy tesznek mintha felsőbrendűek lennének.Bár ezt a hozzáálást néhány pofonnal jutalmazom.
2013. jan. 14. 00:07
 7/11 anonim ***** válasza:
Felsőbbrendűek? o.O Hisz ők az elcseszettek
2013. jan. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Látszik, hogy (a korosztályodhoz képest mindenképpen) értelmes vagy. Nem tudok mást mondani, szard le őket. Keress egy hasonló gondolkodású barátot akivel jókat röhöghettek rajtuk.


És készülj fel, hülyék mindig lesznek, és mindig lesznek olyanok akiknél úgy érzed érettebben gondolkozol, ilyen az értelmes emberek élete.


Foglalkozz a tanulással, utólag visszagondolva bár én is ezt tettem volna :)

2013. jan. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Még ilyen barátokkal is nehéz.Valahogy tudnék viszavágni?
2013. jan. 14. 00:20
 10/11 anonim ***** válasza:

te, en is hasonloan voltam akkor.kicsit visszahuzodod voltam.

De azota eltelt az ido, en egyetemre jarok, nepszeru vagyok,....ok megragadtak azon a szinten....no problem, idovel te leszel 'felsobb rendu'

20f

2013. jan. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!