Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti hány éves korban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hány éves korban volt az első kapcsolatotok és meddig tartott? Inkább szerelem volt vagy más?

Figyelt kérdés
2013. jan. 14. 08:30
 1/7 A kérdező kommentje:
*ti=nektek
2013. jan. 14. 08:32
 2/7 anonim ***** válasza:
17 évesen és 4 évig tartott. Az első fél év csak kíváncsiság aztán szeretet majd 1,5 évig szerelem, aztán a végéig már csak megszokás...
2013. jan. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

21 évesen, és ma is tart :)

(Nagyon későn érő típus vagyok, nem érdekelnek ez ügyben a negatív kritikák. Így utólag örülök hogy így alakult:)

2013. jan. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3-as vagyok:

kihagytam: 25F

2013. jan. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18 évesen, szerelem és 1 éve tart.
2013. jan. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen, de az inkább ilyen gyerekjáték volt, egyikünk sem volt még elég érett, így csak pár hétig tartott.

De én nagyon szerettem azt a lányt, később ( 18 éves korunkban ) össze is jöttünk és 2,5 évig tartott a kapcsolat, az utolsó pillanatig szerettem.

2013. jan. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
16 évesen, 2 év. Részemről végig elvakult szerelem volt, a lány részéről csak az első fél évben beszélhetünk ilyesmiről. 20f
2013. jan. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!