Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek olyan 14-15 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek olyan 14-15 év körüli tini lányokkal hol lehet megismerkedni, akik szépek, aranyosak, de mégsem a beképzelt, egoista, beszólogatós, öntelt kategóriába tartoznak, hanem kicsit félénkek, cukik inkább?

Figyelt kérdés
2013. jan. 14. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
korod?
2013. jan. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Iskolában! (tényleg)
2013. jan. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
cukinak nem mondanám magam, bár ez látásmód kérdése, de a többi igaz rám. Hogy hol lehetne engem 'megtalálni'?. Suliban. Vagy bárhol máshol, ahová a szüleim elráncigálnak :D :) 14/L
2013. jan. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az animék tele vannak velük xD
2013. jan. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A 14-15 éves kategóriában nem nagyon vannak ilyen lányok(sem fiúk), mert ekkor még a beilleszkedés, illetve mások pozitív véleménye a legfontosabb, amihez gyerekek körében, mint tudjuk, a megalázáson és kiközösítésen keresztül vezet az út. A szép lányok jófomán automatikusan falkavezérek lesznek, akik mindenképp meg akarják őrizni ezt a pozíciót és általában a csúnyácskább lányok őrzik meg ilyenkor a normális értékeiket, mert nekik úgysem terem máshol babér.


Egyszerű pszichológia, ennyi, a tinik ilyenek, majd kinövik. A megoldás az, hogy nem kell 14-15 évesen összevissza párkapcsolatozni, hanem megvárni, még mindkét nem ér egy kicsit egy komolyabb dologra, és akkor nem itt a GYK-n rinyálnak majd a 16 évesek, hogy ebben a világban nincsenek normális nők, mintha már olyan sok tapasztalatuk lenne...

2013. jan. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 MacsekCicus válasza:
Szia! 13 vagyok, lány és én az IMVU-val szoktam játszani itt sok emberrel megismerkedhetsz :D sok sikert!
2013. jan. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
5-ösnek üzenem! 15 éves vagyok, nem csúnya, sőt, és ezekből amiket a kérdező leírt, szinte az összes igaz! Kicsit félénk vagyok, nem akarok a központban lenni(de ha nagyon akarnék, tudnék!). És nem nagyon érdekel mások véleménye, néhanapján azért hallgatok rájuk, de pl. nem fogyok csak azért, mert most a csontkollekció a divat. Vagy veszek fel szakadt farmert, szintén csak a divat kedvéért. Emellett van saját stílusom, akinek ez nem tetszik, ez van. A "cuki" jelzőt csak Anyukám mondta eddig, egyébként a többit már többen is! Cuki-kategória meg az a terep, ahol ízlések és pofonok döntenek. Hol lehet megtalálni? Suli, táncedzés, Facebook, Gyakorikerdesek.hu, stb...
2017. febr. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!