Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 2-3. Randira mit érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2-3. Randira mit érdemes vinni a lánynak aminek örül de nem sok még ilyen hamar?

Figyelt kérdés
2013. jan. 15. 00:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam semmit általában. Elmegyünk sétálni, aztán ha meglátok egy szál virágot, letépem neki. A gesztus a lényeg, ilyenkor általában elájulnak a megilletődéstől, vagy mitől. Legalábbis nekem eddig bevált. 20f
2013. jan. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha valami nagyon apróságot veszel, ami tényleg csak egy gesztus és nem maga az ajándék a lényeg, akkor nem baj, sőt. Pl. ha megemlíti, hogy "mittudomén" imádja a PEZ cukorkát, akkor szerintem nagyon mókás tud lenni, ha poénból viszel neki egyet. Ezen jót is tudtok nevetni és azt is fogja gondolni, hogy figyelmes vagy, mert emlékeztél rá, h mit mondott. :) Arról nem is beszélve, hogy fel is bonthatjátok és egymás szájába lehet szépen tenni. :D
2013. jan. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

what the fuck?

egymás szájába lehet tenni? te perverz állat az első randin a találkozás után miután átadja már nyomatnád a szájába tövig?

jesszus.

vehetsz virágot. amit nem tépsz hanem veszel az sokkal szebben néz ki úgyis. meg ki tudja, hogy hippivel van-e dolgod. az a virág meg már úgyis halott.


egyébként csoki. de elég szokott lenni, ha figyelmes vagy és udvarias. akár meg is hívhatod, ha esztek vagy isztok.

2013. jan. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Attól függ mit akarsz, b.aszni vagy komolyat, mert ha előbbit, akkor gumit.

Ha utóbbit akkor max egy bonbont, de én azt se szoktam, mert megszokja aztán, ha véletlenül nem viszel egész éjszaka ezen fog gondolkodni.

2013. jan. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kedves utánam író, nem vagyok perverz állat és lány vagyok. Én már kaptam 2. randin Túró Rudit, mert említettem már a srácnak, hogy mennyire imádom. És hozott nekem. Szóval ez tök mókás volt, ezért javasoltam a kérdezőnek is hasonlót. Figyeljen arra, hogy említett-e az utóbbi időben valamit a lány, bármit... ami apróság. Most ez éppen lehet csoki is, amit te írtál.
2013. jan. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50 első randit játszotok or what?
2013. jan. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én egyszer kaptam egy másolt dvd-t (egyik kedvenc film volt) nyomtatott borítóval meg minden. :D


Mai napig megvan. :D

2013. jan. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem szükséges ajándékot vinni, inkább azon legyél, hogy a randi jól sikerüljön. Legyél szórakoztató, de add önmagad./hány éves vagy?/ attól is függ.
2013. jan. 15. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Rendben köszi a válaszokat :)

Azért valami kisebb dolgot csak viszek, mégiscsak úgy illik.

2013. jan. 15. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!