Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogy oldjam meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy oldjam meg ezt a randit? Szeretnék vele találkozni.

Figyelt kérdés

Egy külföldi jóképű srác szeretne velem találkozni,de mindenáron azt szeretné ha én mennék oda.Nem lakik olyan messze csak 1000km.re,a buszjegy sem olyan vészes és 12 óra az út Pestről.Azt mondta hogy elküldi a jegyárát nekem westen unio-n keresztül.

Az a másik problémám hogy van egy lakásom,ketten élünk ott a volt párommal mert egyenlőre nem tudok lépni,és ezt neki is elmondtam,és én mondtam hogy ő jöjjön ide először,de mindig azt kérdezi hogy hol aludjon meg mit csináljon itt.

Mondjuk fogalmam sincs hogy milyen idő töltést tehetnénk mert ez egy unalmas kisváros semmi különös látni való erre,a lakásomba meg nem hozhatom.

Rossz indulatú megjegyzéseket nem kérek.



2013. jan. 15. 19:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Miért ne vihetnéd a lakásodba?

Ha jól értem a volt párod már csak ex. Nyugodtan odaviheted.

2013. jan. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
de ha csak találkozni szeretnek akkor miért gondolkosz költözésen? Menj el a találkára ha ugy adodig szexeljetek egy jót és menj haza. Mivel csak "volt" párod ezért nem szólhat bele, hogy hova menj.
2013. jan. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Bocs, nekem ez nem tiszta, hogy van egy lakásod, amiben az exeddel éltek együtt, de te nem tudsz hova lépni? akkor az nem a te lakásod.


Nem tudom én nem mennék ki szíre-szóra mindenféle idegenhez...

2013. jan. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"szeretne velem találkozni,de mindenáron "


húzd be a kéziféket, ha nem akarsz hamarosan Hollandiába kikötni a piroslámpás negyedben..

Eszedbe ne jusson kimenni, míg a tagot nem chekkoltad.

2013. jan. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szegeny naiv lany belesetal a csapdaba


sajnalom, de meg nem keso meghatralni

2013. jan. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"Nem lakik olyan messze csak 1000km.re"


Ezen jót röhögtem.:D

Nekem 300 km is messze van,nem hogy 1000.:D

2013. jan. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Meg van a következő címlapra való eltűnt kislány. Sose utaznék ki 1000 km-re külföldre egy vadidegenhez. Legyen már eszed!
2013. jan. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok naiv és már utaztam többször abban a városban de azért kössz..
2013. jan. 15. 19:54
 9/14 anonim ***** válasza:
Nehogy kimenj te lány, annyi ilyenről hallani, hogy elvisznek lányokat prostituáltnak, légyszi ne!
2013. jan. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én azt szeretném igazából hogy ő jöjjön ide először...
2013. jan. 15. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!