Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kérdezzek a sráctól, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kérdezzek a sráctól, hogy lássa, hogy érdekel? A közhelyekre közhelyeket reagál csak.

Figyelt kérdés
tehát azok nem jók, hogy hogy vagy, mi jót csinálsz.mert két mondattal elmondja. most meg úgy néz ki, mintha nem lenne témánk, vagy én mesélek magamról, vagy semmi. próbálnám kérdezgetni, de miről?
2013. jan. 15. 23:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hogy kinél bankol
2013. jan. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kérdezd meg h melyik lyukba akarja először
2013. jan. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
célok,álmok, Mik érdekelnek, tévé, világkép, politika,történelem,irodalom,biologia,földrajz,kémia,társadalomtudomány, amiben jártas vagy, vagy érdekel. :)
2013. jan. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

és ha csak a munka, gyúrás és a nők érdeklik, meg a kocsik...?jelenleg más érdeklődési köre valahogy még nem tűnt fel. az irodalomtól kirázza a hideg, ennyit tudok. inkább gyakorlatias típus, tehát nemigen elmélkedik, kitűz valamit és már megy is utána.

komolyan nem találok fogást rajta

2013. jan. 15. 23:57
 5/7 anonim ***** válasza:

ma 23:57


akkor nyulj a nadrágjába... ott találsz kapaszkodot és ott ugysem kell beszélni. :D

2013. jan. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg akkor ,hogy a proteinszintézis jól végbement e a tegnapi vacsoránál. Egyébként meg egyértlemű,hogy kétértelmű a helyzeted. Nagy valószínűséggel szarik rád, csak nem akar bántani. Kis valószínűséggel olyan lúzer mint én, és nem tud nőkkel kommunikálni, de belül szeret. Majd látod te,hogy melyik halmazba tartozik. Engem is leszólított többször egy nagyon helyes lány, aki nagyon tetszett, de a kérdéseit olyan fél tőmondattal intéztem el mégis. Pedgi belül imádtam a lányt. Szóval akármi lehet. De esélyes hogy szarik rád. Olyan jellem azért nem sűrűn van mint én,aki ennyire bénán bánik a nőkkel beszélgetés szintjén.
2013. jan. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi

én meg kezdtem azt hinni, én vagyok a béna

2013. jan. 16. 00:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!