Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok mennyire tudják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok mennyire tudják, hogy egy vendéglátó helyre a fiúnak illik először belépnie?

Figyelt kérdés
Múltkor ezen agyaltam, hogy nem néz-e bunkónak, ha én megyek előre, de hivatalosan úgy illendő, ha a férfi megy előre.

2013. jan. 16. 23:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
46%
Illedelmes vagy,de ez a mai világban nem túl nagy előny. B@szd be előtte az ajtót :)
2013. jan. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
változó
2013. jan. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ne legyél ennyire illem-mániás, mert akkor neked kell az egész cehhet kifizetni! Mindig! És az nem jó!
2013. jan. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Ez egy jó kérdés.

Persze tényleg így van az illem szerint (a suliban, meg a tankönyvekben tanultam is erről) de gyakorlatban meg mégsem. Nekem kb ez járna az agyamban:

"Nahát, mekkora b*nkó. Ja nem, emlékszem tanultunk ezzel kapcsolatban valamit. Vendéglátó helyeken a férfinak kell előre mennie. Hmm, lehet egy tanult emberrel van dolgom? De mi van ha mégsem? Mi van ha csak tényleg szimplán b*nkó?" És akkor ezen elkattognék egy kicsit. :D

2013. jan. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én tudtam! Általában illik előre engedni a nőket, de idegen helyre a férfi megy először, hogy úgymond felmérje a terepet és védje az utána belépő nőt :D Ilyenekért sosem tartok senkit bunkónak. Az a bunkóság, mikor fogom a kilincset, hogy belépjek az ajtón, és egy suttyó tag bemegy előttem :D
2013. jan. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én is tudtam.
2013. jan. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Tehát akkor inkább engedjem előre és akkor azt hiszi illedelmes vagyok, pedig igazából nem is. Az a baj ez egyszer jutott eszembe, de így meg én fogok kattogni rajta, hogy mit gondol
2013. jan. 16. 23:37
 8/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell olyan keményen ragaszkodni az illemhez. Ne kattogj ezen. Ha előre engeded, ok, ha meg bemész előtte, ne úgy tűnjön, mintha fel akarnád borítani, és akkor nem veszi gorombaságnak :D
2013. jan. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Hát igen, mert az első pofont nehogy a nő kapja.:D

Meghát az előreengedésnek is vannak előnyei.:)

2013. jan. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Én is nemrég tanultam, de ezelőtt nem tudtam, és szerintem a legtöbb lány nincs tisztában ezzel.

Én a helyedben előre mennék, és utána valahogy szóba hoznám, hogy tudja-e, hogy ez így illik, és hogy nem voltál bunkó. De ha nem is beszéltek róla, a többi helyen előre engeded, így biztos nem veszi zokon, ha az étteremben nem engeded előre.:)

Igaz, én 19/L-ként nem tartom nagy előnynek, ha egy férfi ilyen udvarias. Persze, az alap tiszteletet adja meg: engedjen előre általában,ha lehet mutasson be az ismerőseinek ha összefutunk velük,ne úgy álljak ott mint egy hü*ye akit levegőnek néznek. Ezek a legfontosabbak, a többi nem lényeges nálam. És ha túl udvarias valaki, az nekem nem tetszik. Pl.: ha folyton előre enged, ha folyton lesegíti a kabátomat, ha kihúzza a széket nekem mielőtt leülnék, stb. Ez már túl sok nekem. Persze külön-külön okés, de ha mindegyik minden alkalommal, az már sok.

2013. jan. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!