Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lányoknál szinte esélytele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lányoknál szinte esélytelen, mindig elutasított pasi hol ismerkedjen esélyesként?

Figyelt kérdés
Aki van ilyen helyzetben, hogy nem mer leszólítani csajokat a soka csalódás miatt, ők hol ismerkednek?
2013. jan. 17. 20:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Azon nem gondolkodtál még, hogy miért utasítanak el mindig?
2013. jan. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
kocsmában
2013. jan. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Van ilyen, sok embernek nem jut pár.

Szerintem fogadd el, és nagyon boldog életed lehet. Party, rengeteg pénz, kocsi, számítógépezés, barátokkal lógás... nem is kell nő.

2013. jan. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
ohh te jó ég, ezt nekem meg kéne értenem?
2013. jan. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hol akarod leszólítani őket? most komolyan, annyi ilyen kérdés van, egyszer kíváncsi lennék egy pontos szitura is.
2013. jan. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát arra gondoltam, hogy odamegyek és mondom szia. Hogy hívnak? Erre sokszor azt hallom vissza, bocsi de van barátom. De hát nem is arra kérdeztem rá, hogy van e valakije? Ennyire buták?
2013. jan. 17. 20:58
 7/15 A kérdező kommentje:
De gondoltam rá, miért utasítanak el. Mert nem vagyok helyes. Pedig 179 cm vel alacsony sem vagyok, sportos is. Semmit sem ér, mindig ezt kapom.
2013. jan. 17. 21:00
 8/15 anonim ***** válasza:
ööö... nem:D nem buták de ugye egyből feltételezik, hogy csajt keresel. Ha meg eldumálnának veled és utána közeledni kezdenél, és utána megmondanák hogy van valakijük, úgy éreznék hogy hitegettek eddig, mert valószínűleg te is olyan jeleket adsz, hogy bejönnek neked. azt pedig nem akarják. De hol szoktál odamenni hozzájuk?:D
2013. jan. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban, és bárhol! Ha ez nem megy, akkor mindenhol esélytelen vagy sajnos.
2013. jan. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
De azt nem értem, hogy régen olyan ronda embereknek az ismerősim között, apám vagy nagyapám ismerősei között is voltak ronda alakok, mindegyiknek lett szép felesége. Nekem meg esélyem sincs.
2013. jan. 17. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!