Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok (és meleg fiúk)! Első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok (és meleg fiúk)! Első randira mi a legmegfelelőbb viselet egy huszonéves srácnak?

Figyelt kérdés

Milyen sztereotípiákat keltenek bennetek az alábbi lehetőségek? Milyen pozitív-negatív üzenettel bírnak számotokra?

A: feltűrt ing, farmer

B: ugyanez + nyakkendő (esetleg mókás mintával)

C: farmer, póló, hétköznapi viselet

D: öltöny-nyakkendő


2013. jan. 17. 21:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
EgyértelmŰen c
2013. jan. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
D: Barney Stinson
2013. jan. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
C, elegáns helyre D :)
2013. jan. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Bino ***** válasza:
Ez attól is függ hova mentek, mert ha egy elegáns étterembe akkor egyértelmű ,hogy öltönyben. Ha azonban egy kisvendéglőbe vagy sétálni akkor tökéletes a hétköznapi viselet :)
2013. jan. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A... imádom az ingeket
2013. jan. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
C esetleg A.
2013. jan. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

És milyen sztereotípiákat keltenek bennetek a lehetőségek? Mondjuk, például bennem:


A: „laza, férfias pasi vagyok”

B: „ez még csak egy első randi, ne vegyük túl komolyan, beszélgessünk egy jót, de azért tudd, megtiszteltetés hogy Veled lehetek”

C: „csak semmi feszengés, légy természetes, hétköznapi, engem is olyannak láss, amilyen a hétköznapokban vagyok”

D: „Ünnep számomra ez a találkozás, érezd, hogy első perctől komolyan veszem a kapcsolatunkat”

2013. jan. 17. 21:42
 8/13 anonim ***** válasza:
C első randira ne legyél túl komoly.
2013. jan. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Eddig én csak a "C" változatú viseletet hordtam randin és akivel randiztam, rajta is hasonló volt.


A feltűrt ing, farmer is bejön, viszont randira a nyakkendőt kicsit túlzásnak tartom. Első randin senkivel sem színházba vagy elegánsabb étterembe megyek, szóval a legjobb a laza öltözet. Tehát bennem nem kelt túlzottan pozitív véleményt, ha valaki első randira túlságosan kiöltözik. Viszont ha a srác amúgy jól néz ki és jófej, akkor nem lenne probléma.


26/F (meleg)

2013. jan. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

21:45-ös vagyok.


Kb. ugyanazokat a sztereotípiákat váltják ki belőlem ezek a lehetőségek, mint amelyeket leírtál. Esetleg a "D"-nél bennem lenne, hogy egy kicsit sznob az illető.

2013. jan. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!