Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én egy igazi lúzer vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy igazi lúzer vagyok, minden fiú aki nekem tetszik visszautasít. Mit tegyek? 16/L

Figyelt kérdés
Volt egy osztálytársam, aki megtudta, hogy tetszik, és megkért, hogy hagyjam békén. Aztán a barátjával gondoltam, h kialakul valami, de ő is lekoptatott egy idő után (nem szóban).nem vagyok csúnya, vannak olyan fiúk, akiknek bejövök de sajnos ők nem. Lehet, hogy szándékosan tolok ki magammal?

2013. jan. 18. 00:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Két ember miatt még ne m dől össze a világ :) Egyébként milyen indokkal utasítottak el?
2013. jan. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
az első esetben nem mondott okot és én nem is voltam magamnál, h megkérdezzem, annyira égtem. A másodiknál a fiú kezdett el velem barátkozni, de mostanában már csak a leckét beszéljük meg,bár minden szünetben együtt lógunk. úgy volt, hogy moziba megyünk a barátokkal, de azt is lemondta.
2013. jan. 18. 01:37
 13/25 anonim ***** válasza:
A te korodban ugyanígy voltam. A mostani férjem egyébként egy gimis plátói szerelem.... csak azt nem tudtam hogy ő is szerelmes.... meg ő se tudta, hogy én az vagyok :) Gimi után végülis összejöttünk, azóta boldog házasságban élünk idén 4. éve.
2013. jan. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Ó te szegény...Majd elmegyek én moziba Veled! ;)
2013. jan. 18. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
23%
Bocs de a férfiak csak a nagyon ronda lányokat koptatják le,ők nem annyira felszínesek mint a nők
2013. jan. 18. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Ne legyél olyan válogatós, és ne csak a legjóképűbb fiúkkal állj szóba!
2013. jan. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Igazi lúzer? Én 28 éves leszek idén, jó végzettséggel, elég jó állással, és nem hogy barátnőm nem volt, de még csak nem is csókolóztam. Ezt akkor minek hívod? Bírom, amikor tizenévesek sírnak ilyenek miatt...
2013. jan. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

nem hinném, hogy a legjobbképűbbeket választom, és ezek a fiúk egyáltalán nem népszerűek. És nem akarok mindenáron kapcsolatot, csak hogy ne fájjon az, hogy visszautasítanak.

Köszönöm a leveleket, de nem ismerkedni akarok.

2013. jan. 18. 11:31
 19/25 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy te meg nekik nem tetszel. Mint ahogy neked nem tetszenek azok, akik meg járnának veled. Van ez így.

Az is lehet, hogy nem a kinézeteddel van baj, hanem mondjuk a viselkedéseddel. (Ezen nem csodálkoznék az írásod alapján.)

Na meg 2 eset után messzemenő következtetéseket vonni... 10 után már talán lehet, de 2 után marhaság.

2013. jan. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:

Két pasi után nehogy már feladd. :D Ha tudnád, én hányszor jártam így... Valahogy soha nem azokat néztem ki magamnak, akiket kellett volna. De ez az átok is elmúlt egy idő után. :))

15/L

2013. jan. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!