Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kéne csinálnom? Lépjek én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne csinálnom? Lépjek én vagy várjak még ő lép valamit?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú, aki nekem tetszik, de még nem találkoztam vele, csak msn-en beszélgetünk. Ez már kb. 2 hete van így, de így minden nap beszélünk, még ha csak kicsit is. A lényeg az, hogy ő is azt írta, hogy tetszem neki, de lépni egyikünk sem mer. Ő sem az a nyomulós fajta és én sem vagyok az. Én szeretnék vele találkozni, de nem tudom, hogy megkérdezzem-e tőle vagy várjak még ő lép valamit?

16/L ő 3 évvel idősebb nálam.


2009. aug. 30. 14:04
1 2
 1/13 anonim válasza:
77%

Szerintem találkozzatok, és ha akkor sem lép semmit, akkor Tiéd a pálya.

Aztán ügyes legyél és sok sikert! ;)

2009. aug. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

De szerinted nem furcsa, ha én lépek? Nem szeretnék nagyon nyomulni se, de úgy néz ki, hogy ezzel ő is így van.

Azért köszi, hogy válaszoltál :)

2009. aug. 30. 14:39
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem furcsa

Kérdezd meg akar-e találkozni, ha nem, akkor sincs semmi baj, jobb tudni mit akar, de szerintem aztmondja hogy jah :)

2009. aug. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én semmi esetre sem lépnék. Várni tudni kell, akármilyen nehéz is. 50%-ig tuti a dolog, ha megvárod,hogy ő kezdeményezzen,azért teszi majd,mert érdekled teljes egészedben.

Ha te kezdeményezed a találkozást és ő csak belemegy,rosszul is elsülhet.

2009. aug. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
oké, köszi :)
2009. aug. 30. 14:54
 6/13 A kérdező kommentje:
huhh hát ebben tényleg lehet valami :S nem szeretném már rögtön most elszúrni
2009. aug. 30. 14:55
 7/13 anonim válasza:

Ha azt írta, hogy tetszel neki, akkor biztos nem lehet vele gond. Mondd meg neki, hogy Ő is tetszik Neked... Szerintem csak bizonytalan a srác, és nem akar pofára esni.

14:35-ös voltam :)

2009. aug. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Már írtam neki, hogy nekem is tetszik, csak lehet, hogy így sem biztos benne vagy nem tudom.
2009. aug. 30. 19:30
 9/13 anonim válasza:
Ha nem kezdett el 'menekülni', akkor nincs baj. Lépj! :P
2009. aug. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem került rá alkalom, mert ő lépett :)
2009. aug. 31. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!