Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek is így van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is így van?

Figyelt kérdés
[link]

2013. jan. 21. 11:04
 1/9 A kérdező kommentje:

Aki nem értené:

A nőre nagyobb hatással van a férfi illata és gesztusai, mint az, hogyan néz ki.

2013. jan. 21. 11:09
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem, nekem a kettő együtt fontos. (külső-illat+viselkedés)
2013. jan. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, és aztán szépnek is látom.
2013. jan. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 ASOT ***** válasza:
No!
2013. jan. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet benne valami. NAgyon fontos az illat. Tudodo, a kémia.
2013. jan. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
36%
A mai világban az a baj, hogy sok ember úgy választ magának párt, hogy hogyan nézz ki, menő-e és hasonló dolgok. Pedig a belső igenis nagyon fontos.
2013. jan. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van benne valami... szerintem így van...
2013. jan. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 betlindis ***** válasza:

nem tudom, hogy fontosabb-e, azért ha egy pasi elég jól néz ki, nagyon oda lehet lenni érte. nekem általában a jól kinéző pasik tetszenek, de érdekes módon az utóbbi időben egy olyanért vagyok oda, akit fotóról tutira nem választanék. csak ugye ahogy élőben megismertem, olyan volt a stílusa, a humora, az tekintete, hogy teljesen magával ragadt.

szóval nem biztos, hogy fontosabb, vagy hogy mindig fontosabb, de előfordulhat ilyen. szerintem az adott nőtől is függ, és a nő hangulatától, meg a pasitól is. jól kinéző pasi mondjuk nehezen tudna olyan bénán viselkedni, hogy elzavarják...:)

2013. febr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

az ember érzékei arra a leggyengébbek, ha szépet látnak :)

senki se mondja, hogy nincs így, mert így van...

az illatát nem érzed meg 10 méterről, de látod hogy esztétikus...

harmónia keresőek vagyunk!

ha meglátod külsőleg tetszik, de nem érzed a kémiát akkor tök mindegy mennyire jól néz ki az illető nem neked való...

amikor megszólal és megtalálod a ,,neked" szépet akkor elvarázsolt az illatával a kisugárzásával és a külsejével...

a külső fontos senki ne mondja, hogy nem az mindenkinek számít...

csak mindenkinek más a szép

2013. febr. 9. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!