Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólnátok hozzá, ha első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá, ha első randin hátulról átölelne a férfi és elkezdene bújni? Neten ismerkedek egy lánnyal, holnap lesz az első randink.

Figyelt kérdés

Nagyon megszeretném tenni, mert én így mutatom ki a szeretetemet, de még nem ismerkedtem neten. Az eddigi randiknál már ismertem a lányt korábban is, így nem volt ezzel probléma. De ha egy kicsit belegondolok azért mégis csak ismeretlenek vagyunk egymás számára.


23/F és 22/L


2013. jan. 21. 18:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem az első netes randimon volt csók, sőt ruhán keresztül tapi... Pedig elvileg nem "olyan" lány volt.
2013. jan. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi képen ne csináld. A 2. randin már mehet, de az elsőn ne, mert félreérthető. Inkább csak puszi és esetleg ölelés.


18/L

2013. jan. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szimpatikus lenne az illető, akkor én örülnék neki.
2013. jan. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne.
2013. jan. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

18.05-ös vagyok


Mi is az interneten keresztül ismertük meg egymást, 4 éve alkotunk egy párt.


Először baráti kapcsolatnak indult az egész. 1 évig csak összejártunk. Aztán.. a szokottnál többet találkozgattunk, sétáltunk. Egyszer sem esett szó olyanról, hogy randi vagy ehhez hasonló. Egyszer a sétálgatás közben a párom közölte velem, hogy szeretne mondani valamit, de nem tudja, hogy hogy mondja. Játszottunk, barkóba szerűt. Ki kellett találnom a mondatot. A felét sikerült megfejtenem, de a végét már nem, ez volt : Nekem többet jelentesz mint egy barát. Ezután beültünk a közeli étterembe, azt mondta, hogy szeretne kérdezni valamit. Ha igen rá a válasz akkor jön a másik kérdés :)

Egy pillanatra csönd lett, felém fordult, megfogta a kezem és azt kérdezte, szeretsz? Igennel válaszoltam így a másik kérdés : Leszel a barátnőm? Innentől kezdve indult a mi kapcsolatunk.


Gondoltam elmesélem, hátha tudsz belőle hasznosítani egy- két dolgot :)


18/L

2013. jan. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom milyen a lány,de én megijednék!Akkor is,ha nagyon bejönnél.De lehet,hogy nem vagyok hasznos válaszoló,mert még csak 1 randim volt életemben :D 22/L
2013. jan. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
5-ös : Hát remélem nem kérdezi meg,hogy "Leszel a barátnőm?"...szerintem ez ciki,főleg huszonéveseknél, de még tiniknél is.
2013. jan. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem egyáltalán nem ciki. Igazából nem is értem, hogy miért tartod cikinek.


Végül is megtudom érteni. Ha valaki már nem úgy gondolkodik, viselkedik, vagy akár beszél mint a jelen emberek, akkor már az ciki és szar, le kell nézni. AZ egyik tipikus magyar tulajdonság.


Igazából engem se érdekel senki véleménye, tehát.


Ha már itt járunk, hogy ciki, akkor én elmondanám, az ciki ahogy a mai fiatalok ismerkednek. Arról már nem is beszélve, hogy egyik ágyából a másikba mennek. De az ilyenek mint te a nagy tudásukkal... soha semmit nem fognak megérteni. Szánalmas



18/L


/Kérdező, bocsi, hogy leírtam a véleményem!/

2013. jan. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok. Szerintem ez akkor is egy nagyon gyerekes kérdés (mármint a "leszel a barátnőm?"). Nekem ebből mindig az jött le,hogy a fiú nem látja a lányka érzéseit, nincsenek összehangolódva még annyira se, hogy egyértelmű legyen, hogy igen, ők összeillenek, semmi nem állhat közéjük. Egy igazi szerelemnél nem kell megkérdezni,hogy "leszel a barátnőm?" Nekem ez a véleményem. De mindenki úgy csinálja,ahogy neki jó. Szerintem a huszonéves lányoknál ez már nem jön be.

Utolsó: miután leoltottál,elmondanám,hogy nemrég ugyanolyan helyzetben voltam,mint a kérdező leendő barátnője, ugyanígy neten ismerkedtünk meg, tanácsot szerettem volna adni,hiszen én is átéltem ugyanezt.

Kérdező: Na mi volt?:)

2013. jan. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Még annyit,hogy képzeld, nem megyek egyik ágyból a másikba, tizenkilenc évesen volt az első randim,és képzeld, nem volt rögtön szex, a sráccal azóta is együtt vagyunk,aki egy igazi úriember, és mindketten az úgynevezett "régimódi" kategóriába vagyunk sorolva mások által erkölcsileg,nem iszunk alkoholt szóval ne kategorizálj be a mai fiatalok közé,úgy,hogy nem is tudsz rólam semmit!
2013. jan. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!