Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A "buszos lányhoz" hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "buszos lányhoz" hogyan menjek oda?

Figyelt kérdés
2013. jan. 21. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
A lábadon! De kapaszkodj! És mondd neki, hogy "Szia!"!
2013. jan. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
buszsofőr?
2013. jan. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha tetszel neki, akkor majdnem mindegy és ez fordítva is igaz

16/l

2013. jan. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké, vettem az adást, pontatlanul fogalmaztam :D, második, ki a buszsofőr? A lány, vagy én? Mert szerintem egyikünk sem :P Harmadik, köszi!
2013. jan. 21. 21:45
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nekem is problemam volt ez, buszon leszolitani valakit... Na de gondolkodtam, hogy is csinaljam, hogy ne legyek tolakodo vagy bunko... Vartam tobb mint 3 honapot arra, hogy csak leszolitsam ( elkezdjem az ismerkedest ). Tortenetem: Felszaltam a busszra, kozeleben altam meg es veletlen egy ismerosommel mellete altam meg beszelgetni. A lanny eppen konyvet olvasott. Mig beszelgettem az ismerosomel, kiteptem egy kis papirdarabot egy fuzetembol es az alabitt irtam le : Szia. :) Suzanne naploja Nicholashoz, ez egy jo konyv csak ajalani tudom. Ha kell a konyv elkuldom szivesen. E-mailom : xyz.

Mikor le kellet szaljak a konyvere tettem amit olvasott.

Masnap a buszmegalloban alt es mosolygott. Oda mentem, volt egy kezdo tema, ( a konyvek ). Feladatt teljesitve, el van kezdve az ismerkedes. Igaz, kolcsonos volt a szemezes a buszon, legalabbis igy vettem eszre.

Jo kezdes az is, hogy melle ulsz le a buszon. Eloveszel valami harapni valot es megkinalod. Ha nem is fogad el belole akkor se keseredj el mert ( elkezdted ). Ha valamikor talalkoztok, koszonj neki batran. A tobbi rajtatok all.


20/F

2013. jan. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 LOLXDROFL válasza:
Ez nekem is problémám, csak ha még össze is szedném magam és tökösen odamennék, szinte mindig van vele valaki. Na ezt hogyan oldjam meg?:D
2013. jan. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
üsd ki a barátnőjét
2013. jan. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Igen, vele is általában ott vannak a barátnői... :/ Hatos, gratulálok! :D Szerencsés vagy, meg leleményes... Na, szurkoljatok, holnap elvileg megint "találkozunk".
2013. jan. 23. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!