Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány sokat bámul egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány sokat bámul egy fiút (mert tetszik neki) Akkor a fiú azért nézi ő is a lény mert neki is tetszik, vagy csak azt nézi miért néző őt a lány?

Figyelt kérdés

Mert mikor meg látom ezt a fiút valahogy mindig őt nézem probálom kicsit diszkrétan azért.

de sokszor ő is engem néz és ösze találkozik a tekintetünk.

Sürün megy el melletem ...

De ez vajon jelenthet is valamit?

Vagy csak tudja hogy nekem bejön és direkt húza az agyamat?


2013. jan. 21. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Jobbik esetben tetszel neki, rosszabb esetben, azt bámulja mit bambulsz...
2013. jan. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindkettő lehetséges.
2013. jan. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

hm...

mitévő legyek ? :D

2013. jan. 21. 22:42
 4/7 anonim válasza:
Megtudhatnám hol laksz?
2013. jan. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Ha Törökszentmiklóson akkor tetszel nekem! :D
2013. jan. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

lol

Budapest ...

Láttom egy cipőben járunk xD

2013. jan. 22. 01:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok.

Néha az idegeimre megy, néha nem. Általában én kapom őt rajta. Bezzeg amikor nem figyel, nem győzök odanézni, hogy figyeljen már. Aztán össze szokott jönni. De már nem is zavartatom magam, hgoy mennyi ideig stíröljük egymást. Mosolyogni is szokott. Nem tudom eldönteni, hogy most tetszek neki, vagy mi a csoda van. Nekem tetszik - máskülönben nem tudnék sokáig nézni rá. Lehet ő is csak azért bámul, mert bámulom? De akkor minek kezdi ő a bámulást? Inkább hívna már el magával...

2013. jan. 22. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!