Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetséges, hogy egy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy egy nem nagymenő, de elegáns, okos 40 éves férfinak bejön egy 30+ éves nő aki szerény és visszahúzó, mosolygós, jókedvű?

Figyelt kérdés

Azért nem néma. Van neki szövege is és tud nevetni is, de zavarba jön előttetek.

Van itt ilyen pasi akinek most épp egy ilyen nő tetszik?


Vagy a szerény, halgatag 40 éves férfi pont egy vagányabb nőre vágyik?



2013. jan. 22. 14:48
 1/6 Hole Hunter ***** válasza:

Nekem mindig a nagypofájúak jöttek be...mondjuk én is az vagyok.

44/F

2013. jan. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem biztosan bejönne egy ilyen nő, mivel én is ilyen vagyok, de még nem vagyok 40.


35F

2013. jan. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nyilván, zsák a foltját xd

meg egy szerény nő nőiesebb

2013. jan. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, minden a látványon múlik. Ha jól nézel ki, Tied lehet. Ha meg csak átlagos, vagy csúnyácska csirke vagy, akkor felejtsd el. Ahogyan ezt a kérdést feltetted, eléggé butácska lehetsz. A helyesírásod is gyenge. Ne vágyakozz elérhetetlen dolgok után.
2013. jan. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudod, abból, hogy valaki mennyire elegáns, mennyire okos és hány éves, nem lehet megállapítani, hogy milyen nők az esetei és még abból sem lehet abból kiindulni, hogy esetleg más hasonló korúaknak milyen nők tetszenek. Sajnálom.
2013. jan. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 TappancsMancs ***** válasza:
Kombinációk azok vannak vegyesen.
2013. jan. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!