Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Előre érzem, hogy nem fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előre érzem, hogy nem fog sikerülni a holnapi randim. Vajon ez miért van? (F/20)

Figyelt kérdés
Társkeresőn megismertem egy nőt, néhány évvel idősebb nálam, de nem is ez a lényeg... Néhány fénykép, meg sok chatelés alapján nagyon szimpi vagyok neki, de szinte érzem, hogy nem fog sikerülni... Volt már többször olyan élményem, hogy egy randi után hanyagolt a csaj... Vajon mi lehet a gond?
2013. jan. 22. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy az önbizalmad a béka segge alatt van.
2013. jan. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha azt hiszed, hogy sikerül, vagy azt hogy nem, mindegy is mert mindenképpen igazad lesz!
2013. jan. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy sokat agyalsz ezen? Elmész aztán lesz ami lesz. ;)
2013. jan. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lányos a hangod
2013. jan. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:D Kellemes baritonhangom van, úgyhogy ezzel sincs gond! És még az illatom is kellemes, és jól is öltözök! Ja, és szájszagom sincs! :D Legnagyobb gond, hogy nagyon zavarba tudok jönni...
2013. jan. 22. 20:35
 6/6 anonim ***** válasza:
A zavarba jövés szerintem nem negativ dolog :) Amugy a netes tàrskeresök rengeteg eredménytelen randi "atyjai", a hiba nem benned van, de azért gondoljunk bele, hiàba tetszik 1-2 foto, meg némi pötyögés, ha a személyes talàlkozon nem is szimpatikus a partner. Biztos te is voltàl màr ugy vele, hogy egy ilyen randi utàn azon törted a fejed, hogy magyaràzd el, hogy nem szeretnél folytatàst...
2013. jan. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!