Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, tetszik nektek ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tetszik nektek ez a szöveg? Drága angyalkám, tündérkém te vagy az életem értelme Annyira szép vagy hogy azt nem lehet szavakkal kifejezni Egész nap csak rád gondolok Ha megfognád a kezem belehalnék a boldogságba

Figyelt kérdés
2009. aug. 31. 16:17
1 2 3
 11/21 Thurston ***** válasza:
Az egy dolog, hogy nályas, de totál közhelyes is.
2009. aug. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
inkább valami egyszerűbb, hétköznapibbat és szívből jövőbbet találj ki:) ami természetesebb. meg ne essél túlzásokba:D
2009. aug. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
ezen sírva röhögnék 3 hétig:D
2009. aug. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

az angyalka és a tündérke együtt sok...meg úgy az egész eléggé nyálas...igazuk van a többieknek

sztem vmi személyesebbet kellene mondanod vagy megfogalmaznod...hogy pl mikor ezt meg azt csináltuk/csináltad/mondtad életem legboldogabb perce volt...

de azért nem kell túlzásokba esni ;)

2009. aug. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
persze szép csöpögős, ami még nem is lenne gond...de tegyük fel hogy megtörtént amire hajtott az illető és utána is ilyen "szépeket" fog írni? Vagy ez csak múló szeszély???
2009. aug. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
52%
Elhánynám magam, ez annyira szar.
2009. aug. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy szeretlek kicsim, de FRADI játszik nemlátod???? köszi.:D
2009. szept. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

,,Ha megfognád a kezem belehalnék a boldogságba"


Hát akkor jobb h nem ismerjük egymást, mert ha haverok lennénk és kezet fognánk találkozáskor, akkor engem lecsuknának ember ölésért...

Előttem kommentelőnek: Hajrá FRADIIII!:D

2010. febr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

LOOL

XD

2010. febr. 7. 22:28
 20/21 anonim ***** válasza:

Meg aztán van még olyan is, hogy:

Kedvesem, jól tudod mennyire imádlak, jó vagy az ágyban és kívánlak, de hogyha a FRADI ma le x-szel, éjszakára felejts el:D

2010. febr. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!