Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 23 éves fiúnak melyik online...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves fiúnak melyik online társkeresőre érdemes regisztrálnia? Hol a legtöbb 18-26 éves lány/nő?

Figyelt kérdés

Mivel élőben nem nagyon találok egy ideje senkit. Pedig próbálkoztam/próbálkozok, de végül vagy a "macsót" választják, vagy lekoptatnak, vagy csak barátkozni akarnak. Így hát gondoltam megpróbálom az interneten is. Havi 1 maximum 2 alkalommal eljárok szórakozóhelyre, de ott egyrészt a barátaimmal vagyok, másrészt elég nehéz ismerkedni ilyen helyeken(ittasság, zaj stb). Az "utcán" való ismerkedés sem az én stílusom, bár dolgozok az ügyön, még messze járok az eredménytől.

Jóképűnek mondott 174 magas, vékony, sportos fiú vagyok, nem vagyok elszállva magamtól. Visszahúzódó, szerény vagyok, nehezen kezdeményezek, tipikus "barát típus" vagyok. Munka mellett zenélek is, gitározok, de emellett zongorázok is kicsit és számokat írok.

Természetkedvelő vagyok, szeretek kirándulni, kertészkedni, biciklizni, síelni, sétálni van egy kutyám is.



2013. jan. 23. 12:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Dave?
2013. jan. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

"de végül vagy a "macsót" választják"


Hidd el ez internetes társkeresésnél még jobban igaz. Ha van lehetőséged, akkor maradj csak a személyes ismerkedésnél, mert azok a lányok, akik szépek az interneten naponta kapnak vagy 50 levelet és még jobban tudnak válogatni. Én azt tanácsolom, hogy ne ismerkedj a neten!

2013. jan. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

szerintem se használj netes társkeresőket, sokkal nehezebb így párt találni.

Persze lehet a neten párt találni, de nem társkereső az ideális hely. Maradj inkább a való életben, könnyebb itt becsajozni.

2013. jan. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Már miért ne ismerkedhetne neten, egyre többen a netes társkeresőkön találják meg a párjukat, csak kitartónak kell lenni és nem kell elkeseredni, ha nem írnak vissza, vagy, ha valaki mégsem szimpi élőben. Én egyébként csak akkor nem szoktam valakinek visszaírni, ha az illető 300 km-re lakik tőlem ismerkedésre nem igazán látom értelmét, mert nem hiszek a távkapcsolatokban.
2013. jan. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Oké, ha olyan rossz a netes társkeresés, akkor írjatok olyan helyeket, ahol lehet ismerkedni. Na erre én is kíváncsi lennék. Disco-t ne írjatok, mert ott nem igazán lehet ismerkedni.
2013. jan. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
facebook
2013. jan. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ilyen leírással minek neked társkereső oldal, én pont szeretem azokat amiket itt felsoroltál, gondolom nem vagyok vele egyedül. 20L
2013. jan. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Amúgy hol laksz? Ha a főváros közelében, ott nem nehéz lányt találni, tucatjával mászkálnak a szigli lányok.
2013. jan. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Én is most tervezem kipróbálni a netes társkeresést, mert a szórakozó helyeken nem igazán megy :/


20/f

2013. jan. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Neked is fészbukkk!!
2013. jan. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!