Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol ismerkedhetnék tapasztalat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnék tapasztalatlan bisex fiúkkal?

Figyelt kérdés
mert én is az vagyok.

2013. jan. 23. 19:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Például küldhetsz egy privit ha gondolod.

Én is tapasztalatlan fiatal bi vagyok.

2013. jan. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
vannak ilyen oldalak,ahol ilyen kereséesek vannak,de nagyon kell vigyáznod,nehogy profi fiucsábász férfiak közé kerülj.inkább ,intertnetmentesen,ismertségi körökböl,spontán barátságokbol szemezgesd ki,igaz ez hosszadalmasabb,de biztonságosabb,üdv egy bi férfi.
2013. jan. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
én még sosem csináltam ilyet ,de egyszer kipróbálnám :D 18/F Bi. ha akarsz írhatsz :D
2013. jan. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%
Biszex nincs, csak olyan, aki nem meri felvállalni a dolgokat...:)
2013. jan. 31. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

értem. tehát aki fiúval és lánnyal is lefekszik az biztos homokos

igaz-e utolsó?

hm azt hiszem nincs mit ezen szépíteni, nem nagyon álltál be abba ahol az észt osztották.

2013. márc. 16. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bárhol, de én pl úgy vettem észre h sajnos a találkáig nem jutunk el, mert meggondolják magukat. Nekem is pl elmegy a kedvem ha pl elélvezek. Szóval én MEGBÍZHATÓ srácot keresek jó ideje, de az a baj, hogy nehéz...:( Priviben elérsz!
2013. márc. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%

#5


Lehet sértegetni engem, ha neked ez jól esik, én csak elmondtam a véleményem.

Szerintem NINCS biszexuális ember. Aki már kacsingat a másik nem felé is, szerintem ott csak határozatlanság van. Önmagának hazudik, és azzal, hogy biszexnek mondja magát, megnyugtatja a lelkét, hogy nem homoszexuális.

Saját vélemény, de köss bele, nem izgat különösebben.

2013. márc. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
utolsó,ezzel nem segitettél sokat.
2013. márc. 18. 19:44
 9/12 anonim ***** válasza:

lehet a saját véleményed ez, de ellentmond a tényeknek a valóságnak, nincs tudományos alapja

ennyi energiával állítsd azt, hogy a föld lapos

én nem tehetek róla hogy nem ismered vagy nem megfelelően alkalmazol fogalmakat. tudod az a kommunikáció lényege, hogy a te kódolásodat vki dekódolja, és örülsz ha mindketten ugyanazt értitek rajta

most mondom neked, hogy aki nem csak a saját neme iránt érdeklődik (ergo megnézi a csajok seggét, mellét de a fiúk farkát is) az bizony biszexuális, ha neked ez nem tetszik akkor is.

2013. márc. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jó helyen jársz :D ha valakit érdekel írjon.
2013. ápr. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!