Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van esélyem egy idősebb lánynál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem egy idősebb lánynál?

Figyelt kérdés
1 és fél évvel idősebb mint én.Amikor felvettem FB re akkor csak csodálkoztam hogy milyen szép.Utánna való napokban többször is néztem mobilról a képeit.Nagyon tetszett nem tudtam elfelejteni.Még most is 1 év elteltével is nagyon tetszik.Nem sokat irunk egymással de amikor ráirok akkor az ő szövegéhez mindig tesz smile ket szinte minden mondathoz vagy van hogy szóhoz.Like olni is szokja a képem én is az övét.Bármenyiszer irok vele mintha érezném hogy ő is érez valamit irántam de nem tudom mit irnák vagy egyátalán mit mernék neki irni.Lehet hogy nem is érez semmit irántam.Valóságban még nem találkoztunk.Ő 15 én 13 de pár hónap és 14 leszek. Szerintetek van bármi esély? :(
2013. jan. 25. 23:53
1 2
 1/15 Pretty Ballerina ***** válasza:
59%
Szerintem feküdj le aludni.
2013. jan. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Rendes válaszokat légyszi :/
2013. jan. 25. 23:59
 3/15 anonim ***** válasza:
Mivel még ezt a kérdést se tudtad normálisan, magyarul leírni, ezért szerintem, ha a lány értelmes, akkor nem fog veled kezdeni. Lehet, hogy azért tesz smiley-t állandóan, mert mulattatja, hogy ilyen bénán írsz.
2013. jan. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
:/
2013. jan. 26. 00:03
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerbusz kicsi fiam, semmi esélyed nincsen, ugyhogy feküdj le szepen alukalni.
2013. jan. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig de azért ne lenne mert (jól olvasom???) EGY ÉVVEL idősebb?

Te honnan jöttél? :) Már szüleim korában is voltak ilyen házaspárok, ma meg a havercsajok kb. fele nem egy, hanem két-három-több évvel fiatalabb srácokkal van.

Ugyan ki foglalkozik ma már ilyesmivel?

2013. jan. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ja értelek már, elolvastam.:D


"Ő 15 én 13 de pár hónap és 14 leszek."


Fura lett volna, ha mondjuk huszonéves korban teszed fel ezt a kérdést.


Így is van esélyed. :))

2013. jan. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nincs, haverzónában vagy
2013. jan. 26. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm 7. válaszolónak. Lehet h elirtam pár dolgot nem nagyon figyeltem a helyesirásra. Mindenki a helyesirásra meg akkor kapj@tok be b@zdmeg -.-
2013. jan. 26. 02:04
 10/15 A kérdező kommentje:
megy* -.-
2013. jan. 26. 02:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!