Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Menjek el egy "randira" egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek el egy "randira" egy 33 évessel? :o

Figyelt kérdés

Társkeresőn írt rám a csaj. Én direkt írtam, hogy korombelit keresek, de akkor is erősködött, hogy egy próbát talán megérne.


Az írása alapján értelmes, viszont én semmiképp se kezdenék ekkora korkülönbséggel... főleg úgy, hogy van egy másik lány, akinél próbálkozni fogok mostanában...


De arra gondoltam, hogy talán nem lenne hülyeség elmenni mindezek ellenére... talán jól telne a nap, beszélgetnénk... :o


Mondjuk előtte lenne egy képcsere még, mert egyikünk se látta a másikat.


2013. jan. 26. 02:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
képcsere feltétlenül kell ha meg a szemed elég éhes rá akkor egy találkozást lehet megér :D max szerzel egy új ismerőst akinél később bepróbákozhatsz ha nem volt rossz annyira vagy egy kis kapcsolattartás ha neked bejött a személyisége
2013. jan. 26. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
egy 33 éves az azt jelenti hogy 133?
2013. jan. 26. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Pretty Ballerina ***** válasza:
Lehet, hogy poén nap lenne, ki tudja.
2013. jan. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Süni: Hát, én nem szeretnék kezdeni vele a korkülönbség miatt... szóval nem úgy mennék, kép ide vagy oda, hogy akkor most úgy ismerkedem vele... csak egy amolyan laza dumálás, ilyesmire számítok :)


Ballerina, én is erre gondoltam :D

2013. jan. 26. 02:09
 5/22 Pretty Ballerina ***** válasza:
Ja, dumálgassatok el, ha normális. Korkülönbség miatt dettó nem kezdenék vele én sem, viszont attól még el lehet lenni. :)
2013. jan. 26. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
mennyetek el enni valamit azt dumcsizzatok lehet még jól is érzed magad XD
2013. jan. 26. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Menj csak vele Lilla, szurkolok neked! :)
2013. jan. 26. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Na ez az, ennyit megérne :D


Csinálnom kell akkor valami képet, mostanában nem sikerültek jók :p

2013. jan. 26. 02:16
 9/22 anonim ***** válasza:

Másoknak tök jó tanácsokat adsz,de még is fel kell tenned ilyen kérdéseket?:)

Hogy van ez?

Amúgy képcsere nélkül semmiképp ne menj el,még az is lehet,hogy pasi és csak csajnak adja ki magát.:/

Szóval esetleg a skype is bejátszhat előtte.

2013. jan. 26. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér.
2013. jan. 26. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!