Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mekkora annak a valószínűsége,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora annak a valószínűsége, hogy egy olyan lánnyal "futok" itt össze -akár véletlenül, aki tetszik, külsőleg és belsőleg is, valamint úgyszintén én is neki?

Figyelt kérdés

Mert ugye 438 249 regisztrált tag van jelenleg. De nem lehet tudni, hogy ebből hány darab aktív (ergo, gyakran válaszoló) lány/hölgy felhasználó van, valamint azt sem lehet tudni, hogy ezek közül a lányok/hölgyek közül hány, korosztálybeli van.


Légy szíves, ne jelentsétek a kérdést, mert nem rossz szándékkal teszem fel, komolyan kérdezem és direkt a szerelem/szex kategóriában.


2013. jan. 26. 21:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
vezesd le matematikailag,kérlek.
2013. jan. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
De nincsenek pontos adatok.
2013. jan. 26. 21:33
 3/22 anonim ***** válasza:
Biztosan van itt pár száz olyan lány, aki nem zárkózik el az itteni ismerkedéstől és ugye mindig mennek jönnek újak. Nekem most éppen folyamatban van egy ismerkedésem, mert itt találtam egy olyan értékes lányra, akit személyesen esélyem se lett volna felkeresni. Szóval esély van rá, sokkal nagyobb mint a társkereső oldalakon. De ne írjál ki társkereső célú kérdéseket, ezt mások megteszik úgyis.:D
2013. jan. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Szerintem kikalkulálható simán. Attól függ milyen fajzatot keresel.

Az ugye valószínű,hogy a ribancosabb külsejű cicásabb vadulósabb lányok nem rohasztják magukat itt a fórumon, legalábbis kevés. Ha mégis, inkább olvasnak néha, hébe hóba, de nem itt keresnek társat, fasszal jól el vannak látva. Tehát ezek a lpzácacicás jónők kilőve.

Aztán akik ide válaszolgatnak, azok unatkozó gyeses kismamák, 40 feletti idős nénik, meg a vigaszágas kutyának se kellett rondalányok, akik hírdetik a hittant meg a belső gyönyört, illetve a családcentrikus éretlen tinilányok, akiknek még fogalmuk sincs, mifán terem a keményfarok.

TEhát kb. ez a választék. Ezek ha neked megfelelnek, akkor egész nyugodtan vesd bele magad.

Így mondanék kb. egy olyan 25% esélyt. Ha nagyszerű személyiség vagy, meg egy fokkal szebb vagy az ördinél, akkor bizonyára nagyon sok esélyed lesz, mert ugye az itteni nőknek ez a szlogenje! Hajrá, hajrá!

2013. jan. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

érdekes kérdés.

mondjuk vegyük úgy, hogy a fele kimegy, mert nem aktív/kamuprofil/sokadik regisztráció.

a fele srác, szóval marad ~100.000. de ez meg el van szórva az ország egész területén + az összes korcsoport benne van (kivéve persze a csecsemőket meg a nagymamákat. bár kitudja :D)

de ha most arra vársz, hogy lányok válaszoljanak, korral meg mindennel... sok szerencsét :D

20/L

2013. jan. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Dehogy, nem társkeresési céllal tettem fel a kérdést!
2013. jan. 26. 21:38
 7/22 A kérdező kommentje:
Mivel, én sosem írok rá senkire, főleg nem ismerkedési céllal, így csak a véletlen jöhet szóba. A véletlen alatt azt értem, hogy például egy válasz alapján kezdődik el a beszélgetés, akár ebben a témában, akár másik témában.
2013. jan. 26. 21:40
 8/22 anonim ***** válasza:
Nincs elég adat ahhoz, hogy ezt kilehessen számolni :P
2013. jan. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

"Az ugye valószínű,hogy a ribancosabb külsejű cicásabb vadulósabb lányok nem rohasztják magukat itt a fórumon, legalábbis kevés. Ha mégis, inkább olvasnak néha, hébe hóba, de nem itt keresnek társat, fasszal jól el vannak látva. Tehát ezek a lpzácacicás jónők kilőve."


Ez talán nem is akkora probléma. A plázacicákat csak a sz.x érdekli, de a kérdezőt nem csak ez érdekelné.:)

2013. jan. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
A szex szóba sem jön. Normális illető a kérdés "rejtett" alanya.
2013. jan. 26. 21:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!