Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mit csináljak? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett egy lány! Elmondtam neki, hogy tetszik, de sajna én nem jövök be Nála, "barátságra teljesen nyitott vagyok, de fiú-lány jellegű kapcsolatra nem. " Tisztában vagyok, hogy ennek lőttek, ki kell vernem fejemből, mint nőt! Sajna, de nem bírom eldönteni, hogy álljak hozzá. Egyrészt azt érzem teljesen szakítsak meg vele minden kommunikációt, max köszönés, másrészt meg jó vele beszélgetni, de ha ebbe belemegyek akkor csak szenvedni fogok. , mert én nőként gondolok rá. Szar az egész. Dologhoz tartozik, hogy elég gyakran látjuk egymást.
2009. szept. 1. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hallod szerintem legyetek most barátok, és lassan közeledj hozza, s majd lehet, ha összejösztök.. Sok sikert :)
2009. szept. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
legyél a legjobb barátja éreztesd vele hogy ö akkor is fontos neked..és késöbb talán változik. de ez nem biztos ez egyénfüggö attól függ milyen a lány..
2009. szept. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hát minnél többet látod, annál rosszabb elfelejteni.

Ha meg nem akarod megszakítani a barátságotokat, akkor meg ha beszélgettek sose fogod elfelejteni őt, és valóban szenvedni fogsz.

Viszont ha engem kérdezel elkerülném a helyedben, ha csak egy mód van rá...legalább egy pár hónapig vagy hétig, amíg kicsit ülepszik ez a nagy láng benned.

2009. szept. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ráadásul a dolgot bonyolítja, hogy bár megírta fiú-lány kapcsolat nem, de olyat is írt, hogy jelen pillanatban. Kicsit zavaros az egész.


Pillanat (ami azért nem éppen 1 pillanat) biztos nem. Lehet, ha 1 évvel ezelőtt vagy 3-mal ezután találkozunk akkor nekem is az lett volna a reakcióm Veled

kapcsolatban, mint most Neked... Szóval nem is tudom, hogy írjam, de szerintem érted mire gondolok???!!!"

2009. szept. 1. 17:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem fog menni szerintem, hogy csak barátok vagytok, inkább szakítsd meg vele a kapcsolatot. Ha tudja, hogy tetszik neked, akkor megérti hogy nem akarsz vele tovább kommunikálni.
2009. szept. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős a szitu... és nekem is mindenki mást tanácsolt! Hallgasd meg a tanácsokat de neked kell döntened, te ismered, h teljesen hallott ugye vagy van esély? Ha szereted, akkor nagyon nehéz barátnak maradni, ez sajnos tény. Ha most erős vagy és megszakítod vele a kapcsolatot, akkor minden bizonnyal nem esel pofára, és próbálkozhatsz másoknál... Ha ezt megjegyzi h nem beszélsz vele, akkor megmondhatod neki h miért nem, megfogja érteni.


ha viszont belemész, h legjobb barátja leszel, jóba lesztek, számíthat rád bármiben, bármiben segítségedet leli, akkor az nem hátrány ahhoz, h változzon a véleménye rólad, és bebizonyítod h te komolyan gondolod, és fontos neked!


Én is e kettő között vaciláltam... az ösztöneim után mentem! Te is tedd ezt!

2009. szept. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy van értelme kínoznod magad. Ez pillanatnyilag dolog meg olyan, hogy nyilván nem hülye a kishölgy, valószínűleg pontosan tudja hogy ha nem hagyná legalább résnyire nyitva neked azt a bizonyos ajtót semmiféle barátságról sem lehetne szó. Így viszont hezitálsz, mert hát ki tudja...

Szerintem tudod te mit kell tenned: "Tisztában vagyok, hogy ennek lőttek..."

Ja azt meg felejtsd el, hogy jó barátok lesztek és majd szépen lassan kialakul. Persze volt már rá példa, de általában minél tovább lesztek barátok annál biztosabban bebetonozódik ez az állapot, s pár év múlva amikor egy barátnője rákérdez majd, hogy van avagy lesz e köztetek valami majd azt válaszolja: "Viccelsz? Hiszen olyan mintha a bátyám lenne."

2009. szept. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!