Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivel írjak rá egy csajra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel írjak rá egy csajra facebookon, akinek azt mondtam, hogy majd írok neki? Nem akarom, hogy meghaljon a beszélgetés a szia után.

Figyelt kérdés
2013. jan. 26. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
hát ha már akarsz vele beszélgetni akkor csak tudod h miről...:D ha meg nem akkor miért akarsz vele beszélni?:)
2013. jan. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
SEMMIVEL
2013. jan. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kérdezgess tőle h mit szeret, milyen zenét hallgat, mi a hobbija..aztán csak megkérdi ő is..:) ne gondolkozz nagy kérdésekben...:)
2013. jan. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nehogy már ezt meg kelljen ám kérdezni? Mi lesz még később, ha már ez sem megy egyedül.:S Milyen volt a napja? Hogy érzi magát? stb. 20 millió dolgot lehet tőle kérdezni.
2013. jan. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én lány vagyok, tehát az a tanácsom, hogy ne ilyen snassz kérdéseket tegyél fel neki, hogy "mizujs?" mert attól egy értelmes lány a falra mászik+nem lehet elkezdeni sem folytatni vele egy beszélgetést, mert ha nem olyan választ kapsz rá, amilyet szeretnél, meghal az egész mielőtt elkezdődött volna és jön a kínos csend... szerintem legyél vele rejtélyes, ne legyél nyomulj rá túlságosan, de azért érezze, hogy van valami és ami a legfontosabb, legyél férfias és ne azon a k*rva facebookon akard megismerni és meghódítani, hanem pár beszélgetés után kedvesen hívd el egy találkára:)
2013. jan. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát ha már kicsit ismerm akkor tudok vele beszélni
2013. jan. 26. 22:30
 7/7 anonim ***** válasza:

#5

Beszélhetünk? :)

Am kérdező:

Én tudok segíteni késöbbiekben is, ha gondolod :)

2013. jan. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!