Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiúnak vagy a lánynak kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúnak vagy a lánynak kell megmondania, hogy hol legyen a randi?

Figyelt kérdés
Mármint elhívott hogy szeretne velem sulin kívül is találkozni. Én igent mondtam hogy én is benne lennék hogy találkozunk, de innentől kezdve hogyan tovább? Várjam hogy jelentkezzen hogy mikor meg hogy, vagy hogy szokás?
2013. jan. 27. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ő a kezdeményező. Várj. De ha akarod, te is léphetsz. Nincs szabály.
2013. jan. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Oké akkor várok. Megmondtam hogy szeretnék én is, szóval neki illene szólnia hogy mikor meg hol.


Köszönöm

2013. jan. 27. 13:44
 3/4 anonim ***** válasza:
illik megkérdezni a lányt. várd,hogy keressen.
2013. jan. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a fiúnak.Multkor nekem kellett volna még programot is szerveznem,nekem az eféle nemjönbe,vagy közösen,vagy a pasi lepjen meg:)
2013. jan. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!