Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan keltsem fel egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keltsem fel egy pasi figyelmét a buliban?

Figyelt kérdés
Pénteken szalagavatói buliba megyek és arra gondoltam, mivel most úgyis szingli vagyok megpróbálok pasizni. Kicsit visszahúzódó vagyok és nem nagyon szoktam leszólítani pasikat, de mégis mit csináljak hogy felkeltsem a figyelmüket illetve ha lesz egy srác aki tetszik akkor hogyan közeledjek felé? Előre is köszi :)
2013. jan. 27. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Döntsél le egy egész asztalt, azzal egész nagy feltűnést tudsz kelteni. 1-2 fiú odaszalad segíteni a takarításban és onnantól válogathatsz is!
2013. jan. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
7%
Rakd ki amid van
2013. jan. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%

Az asztalfelborítás nem rossz ötlet.

A legtutibb ha berúgsz és majd biztos valaki ápolgat téged hogy ne a hányásodba feküdj.

2013. jan. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Állj fel az asztalra és járd el az őrségi csárdást.
2013. jan. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3.

Persze.Megdugják aztán ott hagyják.

2013. jan. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Villantsd meg neki a csecseidet!
2013. jan. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Yebaby válasza:
PL menny oda,kapcsolódj bele a beszélgetésekbe.Ha jófej vagy el tudtok hülyéskedni hamar megtetszhetsz bárkinek csak csípd ki magad.
2013. jan. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!