Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hali!Nem rég megismertem egy lányt igazából nem akartam tőle semmit, de ahogy egyre jobban megismertem be kellet látnom, hogy érzek valamit iránta.Elmondtam neki az érzéseimet el is jött velem randira többször is, de én mindig kihagytam az alkalmakat amikor lehetett volna valami pl.:csók.A gondom az, hogy megismerkedett interneten egy sráccal akivel sosem találkozott még , de mindig valahogy felhozza beszélgetésben és engem rohadtúl zavar ez ő 17 éves lány és a srác akit megismert az 24 éves fiú.Én itt vagyok 18 évesen és nem tudom mivan köztünk. Nem vagyunk barátok mert annál többek vagyunk, de itt ez a másik srác, aki zavar és úgy meg nem látom értelmét semminek ha közben mást szeret..Remélem érthető voltam, ha nem akkor mondjátok..
2009. szept. 2. 00:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Nos, szerintem minnél hamarabb mutasd meg neki, hogy te is vagy ugyanolyan férfi, mint az a 24 éves srác. CSókold meg! Valószínüleg ugy van vele, egy 24 éves sráccal többre megy, hamarabb kezdeményez és bátrabb. Ha még nem is találkoztak, olyan sok dolog nem lehet köztük. Te előnyben vagy, mert már randiztál is vele, többször is. Tehát hívd el randizni ismét, csak most igen is mond szemébe mit érzel, mit szeretnél tőle, aztán csókold meg, persze ha előtte nem mondja, hogy ő meg nem akar semmit.

22L

2009. szept. 2. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nehéz eset a csaj úgy érzem. Érzelmileg sem stabil olyan mintha szeretet hiánya lenne.
2009. szept. 2. 12:17
 3/10 anonim válasza:

Szerintem pedig a lány csak azért csinálja, hogy végre lépj már valamit. az hülyeség, hogy bárki olyat szeressen akivel még nem is találkozott. Szal lépj :) és sok szerencsét

17/L

2009. szept. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem is csak kamu a dolog, hogy végre lépj is szóval lépj
2009. szept. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem kamu mindig mondja, hogy milyen jót dumálnak meg minden..
2009. szept. 2. 18:56
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is van olyan srác, akit a neten ismertem meg és nagyon jókat szoktunk dumálni, de ennyi. Neten keresztül elég nehéz mély érzéseket táplálni valaki iránt. De persze nem lehetetlen ez sem. De mint írtam, te előnyben vagy! Ugyhogy ideje lépned, mert lekésed :-)

22L

2009. szept. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbára tesz, hogy hogy reagálsz. Mennyire vagy balfäsz. Ha elkezdesz aggodalmaskodni és könyörögni, meggyőzni, hogy téged válasszon, akkor nem fog téged választani. Szärd le a csávót, ha megemlíti, hogy milyen jót beszélgettek, akkor mondd, hogy ,,az jó", vagy ,,Szuper!". De kétségbe ne essél. És mindenképp ideje lenne már megcsókolni, mert előbb utóbb beleun a várakozásba és más férfi után néz.
2009. szept. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Van olyan lány, aki neten ismerkedett meg valakit, és "jártak" annak ellenére, hogy egy vagy kétszer találkozhattak élőben 1 év alatt. Lehet ismekredni neten, de sztem beleszeretni nem lehet senkibe úgy. Ahhoz találka kell.


Sztem lépj. Tudom nem vígasztal, de rossz esetben visszautasít, s legalább tudod mire számíts. ELőrébb leszel, s nem kell ezen aggódnod.

2009. szept. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1. meg kell csókolnod

2. fogd meg a kezét

3. Nem feltétlenül kell beszélned az érzéseidről, elég ha megfelelő pillanatot teremtesz arra hogy világossá váljon előtte...tervezd meg a következő randit,azt is hogy mit mondj/részben/

4. Ha felhozza a srácot akkor ne könyörögj hogy ne hozza szóba meg semmi ilyesmi, ha beszélni akar róla jó...legalább megtudsz egy két dolgot, nézz körül neten vannak amolyan "barát pusztító sémák" amiket ha megnézel egyet kettőt alkalmazhatsz később de csakis később.

És ne mondj soha rosszat arról a srácról. Inkább magadat tüntesd fel jó színben. Ha rosszat mondd a srácról akkor az külön jó neked. mondhatsz neki olyat akár ilyen esetben hogy nyissa ki a kezét, csukja be a szemét gondoljon a srácra és a rossz érzésre amit okozott.

Képzelje el hogy minden rossz érzését összegyüjti a markában iránta, nyissa ki a szemét és csinálj úgy mintha elvennél valamit a kezéből és mondd azt hogy most képzelje el hogy mindezt a rosszat te elveszed tőle. Majd kérdezz rá hogy ő tud-e ilyet?

Ez csak egy példa volt:D

2009. szept. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
miii??? te most komolyan egy olyan srác miatt feszkózol akivel a csaj (akivel TE randizol, akivel TE mész végig az utcán...) az életében nem találkozott???? az ilyen chat-os dolgok hülyeségek, a srácnak is lehet van vagy 100000 bnője. ne foglalkozz ilyennel, inkább mond el neki őszintén mit érzel hiszen szóból ért az ember!!!
2009. szept. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!