Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem fizet, mert úgy van vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fizet, mert úgy van vele (gondolom) hogy minek áldozzon bele pénzt, ha lehet, hogy úgysem lesz semmi, viszont nem lesz semmi, mert az, hogy ilyen spúr egy kicsit taszítóvá teszi. Tehát hogyan jöjjünk ki az ördögi körből?

Figyelt kérdés

Nem tudom megjátszani magam, és önfeledten közeledni hozzá ha ilyen garasoskodó.

Itt most egy 200ft-os üdítőről beszélünk. Elmegyünk találkozni, ahová ő hív, beülünk valahova, és ott a 200 ft-os kólát külön fizetjük.. Kicsit ciki volt az eladó előtt is.. Olyan kellemetlen helyzet. Persze nem a pénz számít, mert egy mozijegyet, ami már drágább kategória, el sem fogadnám. Bár szerintem egy kólára egy barát is meghívhatna, főleg ha a találkozót ő ajánlja fel..

Szóval most akkor próbáljak közeledni, hátha megváltozik? Vajon az ilyen ember meg fog?

Normális válaszokat, köszi!

20/l



2013. jan. 28. 15:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem tesztel, hogy mennyire hajtasz az anyagiasságra.
2013. jan. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem vagyok lány, de én még a mozi jegyet is kifizetem, ha elhívok egy csajt. Később persze, ha többet jártok ide-oda, akkor lehet osztozni, de szerintem úgy, hogy 1szer a pasi 1szer a lány fizet. Azt javaslom, hogy ennek vess véget.

18/f

2013. jan. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
23%
Velem volt ugyan ilyen. Egy-két hétig hagyta hogy fizessek apróságot is utánna egyértelmüen kirángatta a kezemből hogy jajj ne csináljam már.. aztán elmondta h tesztelt hogy nem e vagyok ilyen anyagias kis pi*sa.. :)
2013. jan. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy tesztel, de valoszinübb, hogy ennyire sza-rágo. Nem fog megváltozni, igérem. Adj neki bucsuajándékul egy pzst, hogy ha kiveri magának abba törülje a kezét.
2013. jan. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszi! Azt hittem le leszek hurrogva, hogy miért vagyok anyagias, pedig tényleg nem vagyok, szerintem ez még az az ár, amit kifizethetne, illendőség is, meg igazából a mai világban mi 200ft? Én sem azért hisztizek, mert nem lenne annyim. Egyébként kicsit jobb módú családból származik, ahogy kivettem eddig a dolgokból.

Mondták már mások is, hogy biztos csak tesztel. És akkor ennek mikor lesz vége? Mert így tényleg nem tudom mit gondoljak róla.

2013. jan. 28. 15:29
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

én mindent szeretek magamnak fizetni.

szerintem egy próbát megér,ha tesztelt,hamar kiderül,ha meg tényleg ekkora gyökér,akkor úgyis hagyod a francba

2013. jan. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A tesztelgetöktöl meg mentsen meg a joisten! Nem magát adja, mert ö olyan kis agyafurt. Akkor meg olyan ravasz számitgatos ge-ihuszár, maradjon magának és tesztelgesse a családját!
2013. jan. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Azóta egy találkozó volt, az ilyen sétálós. Ott ő nem vett semmit, én pedig éhes voltam, és vettem magamnak enni/inni, boltban (tehát nem beülős helyen) Ezt nem is vártam el, hogy fizesse, de kicsit vicces volt, hogy ő nem vett enni, pedig biztos nem ette szét magát aznap :D
2013. jan. 28. 15:35
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez milyen viszony? Barátok dobják össze a cehhet, ha udvarolni próbál, akkor meg béna. Mondjuk aki 200ft-t sajnál arra, hogy kiderítse, hogy van-e nálad vmi esélye attól sok jóra ne számíts.
2013. jan. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Arra is gondoltam, hogy lehet, hogy egy kicsit félős, bénázos :D Mert amikor ültünk le azt mondta, hogy szívesen meghívott volna, de én gyorsabb voltam.. Mert úgy volt, hogy az eladó kérdezte, hogy egybe vagy külön, aztán kis csend, és mondtam, hogy külön, gondolom erre gondolt, hogy gyors voltam.(Amúgy nem voltam az) lett volna ideje mondani, hogy egybe.. Meg ha én mondom, hogy külön, még utána is mondhatja, hogy hagyjad csak egybe lesz.. Szóval kicsit szánalmasabb így, hogy magyarázkodott.


Hát ez olyan randi féleség :D Olyan baráti ismerkedős találkozó, amiből még több is lehet. Ő egyértelműen többet akar, én meg nem tudom mit akarok. Neten ismerkedtünk meg(egy fórumon.. :D ) először baráti levelezés, de most is nagyon sokat beszélünk neten, ez az üdítős a második találkozó volt. (kb. havi rendszerességgel találkozunk, ez is kicsit furcsa, hogy ilyen ritkán :D )

2013. jan. 28. 15:47
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!