Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ha egy fiu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha egy fiu osztálytársam elhivott magához ottaludni? 15/L

Figyelt kérdés
elsős gimis vagyok és az egyik osztálytársammal nagyon jóba vagyunk és azt mondta menjek el hozzájuk ottaludni. nagyon jól érzem magam vele és tényleg nagyon kedves és már kezdem szeretni is de nem akarok osztálytársal összejönni:// segitseget mit csináljak??
2013. jan. 28. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
akkor hagyd ki,kend az őseidre ha nem mered bevállalni az elutasítását
2013. jan. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegyél fel vasbugyit.
2013. jan. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát igazából szerintem az ottalvás akkor jöhet szóba, ha már komoly kapcsolatban vannak az illetők, a ti korotokban meg még véleményem szerint picit korai lenne még akkor is, ha egyébként egy párt alkotnátok. Valószínűleg a szüleid sem nagyon örülnének ennek a dolognak, ahogy sejtem. Jól megvagytok, és kedves, meg minden, ez oké is, csak aztán nehogy baj legyen a vége. Félő, hogy kihasználná a helyzetet, de kérdés, hogy te mit is akarsz. Egyébként is nagy felelősséggel jár az ilyesmi, komoly testi-lelki problémák is adódhatnak abból, ha nem megfelelő módon álltok hozzá pl. a szexhez. Nekem az a véleményem, hogy ismerkedjetek, beszélgessetek, randizzatok is, ha mindketten úgy gondoljátok, de az ottalvás nekem kicsit meredek.
2013. jan. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
mit csinálj? ne vedd le a bugyid....SEMMIKÉPP!
2013. jan. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
csak meg akar kurni, barmit mond
2013. jan. 29. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szasza212 válasza:
Nah idefigyu. Nem szabad hogy érdekeljen, hogy osztálytárs! =) Lehet, hogy nagyon szép kapcsolatotok lenne, ha kedveled őt annyira, hogy ezt bevállald. Ha egy kicsit már most szereted, akkor ez csak erősödni fog, és a végére már tökmindegy lesz neked is, hogy melyik oszályba jár. Nekem is jártak már osztálytársaim egymással, és azóta is barátok, még ha közben szakítottak is. Mellesleg azt írtad, hogy jóban vagytok, meg kedves, szóval szerintem nem utálna ki ha mégsem úgy végződne a dolog. Jah a kérdés. =D Ezt ügyesen kikerülheted azzal, ha mást is meghívtok, akivel jóban vagytok. Plusz egy fő már elég. Így el is tudsz menni, meg nem lenne kellemetlen sem. Remélem segítettem =)
2013. aug. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!