Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit lehet/kell mondani első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet/kell mondani első csók után?

Figyelt kérdés

Mégis mit lehet egy ilyen helyzetben mondani, hogy semmiképpen se égjen be az ember??

Ha lehet, akkor most kivételesen ne azt írjátok, hogy az majd jön magától, jó??

Írjátok inkább meg a ti tapasztalataitokat.

Köszi!


2008. jún. 3. 16:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ez az a helyzet amikor semmit nem kell mondani, minden szó csak elrontja a varázslatot, mosolyogni kell, örülni, simogatni.
2008. jún. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
ÉN barátnőmmel mikor megvolt az első csókunk nem mondtunk semmit pedig elégé beszédesek vagyunk inkább a csók után egy hosszas ölelés majd utánna mehet a duma:D
2008. jún. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
97%
A csók egy olyan dolog amit nem magyarázni,hanem megismételni kell...
2008. jún. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Amikor a barátom először megcsókolt, mi csak néztünk egymásra utána és mosolyogtunk.
2008. jún. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Mi is csak mosolyogtunk meg pirultunk, aztán megismételtük.
2008. jún. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
szerintem ha az első csókot olyasvalakitől kapod, akihez eléggé vonzódsz, vagy szereted, akkor utána meg sem bírsz szólalni:) én nem tudtam. de nem is kellett.
2008. jún. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
csatlakozom az előttem elhangzottakhoz! ilyenkor általában nem szoktak bezsélni!am én még fiatalabb voltam a legelső csókomnál(13) és én úgy éreztem h nagyon elrontottam az elsőt,és meg is kérdeztem tőle,h ez nagyon gáz volt e,de nagyon édes volt,és megnyugtatott h jó voltam,és megint megcsókolt..:) (azóta rájöttem,h tényleg volt/van még mit tanulnom:D)
2008. jún. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Hazakísérhetlek?
2008. jún. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
13%
adnál egyet a makkosra is?
2008. jún. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%
szeretlek
2008. jún. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!