Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet interneten ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet interneten ismerkedni értelmesebb lányokkal?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert már egy ideje próbálkozok neten is, de úgy vettem észre, hogy a közösségi oldalakon a lányok 99%a buta, unalmas lotyó. Ebből ugye kiderül, hogy az ízlésem nem átlagos, sajnos nagyon kevés lánnyal lehet beszélgetni.


És itt értelmes alatt nem sznobot meg matekzsenit értek, majdnem mindegiyk okoslánynak hiszi magát. Hanem, egyszerű józan paraszti ész, meg 1 kis emberség.

Persze nem ez az egyetlen feltétel, de ez a legfontosabb.


Lehet, hogy neten már csak azok próbálkoznak, akik senkinek se kellenek? Egyszer találkoztam egy viszonylag értelmesebbel, de a többség kivétel nélkül nagyon egyszerű lélek volt, vagy volt valami elviselhetetlen dilije, meg volt köztük hazudós könnyűvérű is.

Mivel nincs pénzem szórakozni járni egyelőre csak ez a lehetőségem van.



2013. jan. 29. 21:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? :) Azt hiszem beletartozok abba az 1%-ba. :)
2013. jan. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
online gamek? sok jó csaj játszik
2013. jan. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Lehet találni szerintem értelmes lányokat, ahogy értelmes fiúkat is. Bár én is sokszor feladom, ugyanígy vagyok vele, hogy mivel nagyon sok értelmetlen és átlagon aluli gondolkodásmóddal rendelkező srác kerül az utamba a neten, így kicsit szűkül az esély, hogy megismerjek normálisat is. De ez relatív, kinek ez - kinek az. Ha találsz egy olyan lányt, akinek az értelmi szintje megüti a tiéd, akkor már jókat fogsz tudni vele beszélni. Csak meg kell találni és minél nehezebb, szerintem annál különlegesebb az ember.

Figyelj, ne add fel, előbb-utóbb találni fogsz értelmes, hozzád való lányt.


24/L

2013. jan. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Kb ilyesmire gondolnék én is fiúban.

Mondjuk nekem ez az interneten való ismerkedés elég riasztó, ugyanis én sem találkoztam még olyan tényleg normálissal.

Valószínűleg nem lehetetlen meg reménytelen, de ritka.

2013. jan. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nem szoktam online játékokkal játszani, azok is pénzbe kerülnek gondolom.


Nem biztos, hogy jót fogok beszélgetni vele. A legutóbb pont egy ilyen lányba akadtam bele, aki nyitottabb gondolkodású volt, de semmilyen közös témánk nem volt.

És ha így haladok, akkor inkább utóbb. Tudom, ha alább adnám, hamarabb jönne de nekem nem magányűző kapcsolat kell.

2013. jan. 29. 22:04
 6/18 A kérdező kommentje:
Én inkább nem a normális lányokat keresem, azok általában nem tehetnek róla, de egyszerű lények.
2013. jan. 29. 22:07
 7/18 anonim ***** válasza:
Most itt azt írjátok, nem találkoztatok olyannal, azt ti nem tudjátok, hogy ki milyen. Lehet, hogy találkoztatok, csak éppen olyan napja volt, vagy olyan helyzetben, hogy nektek nem tűnt értelmesnek.
2013. jan. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

"Én inkább nem a normális lányokat keresem, azok általában nem tehetnek róla, de egyszerű lények."


Egyszerű lények. Akkor keress valaki nagyon bonyolultat. Sok sikert!

2013. jan. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Ez most részletkérdés, de szerintem nagyon sok dolog nem hangulat, hanem jellem kérdése.

Inkább olyan válaszokat várok, akiknek van sikerélményük ilyesmiben.

2013. jan. 29. 22:12
 10/18 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha ilyen magas elvárásaid vannak, akkor valószínűleg értelmiségi vagy. Mennyi értelmiségi lehet Magyarországon? Jóval kevesebb, mint a többség, így nehezebb párt találni, igen. Nem kell meglepődni, ha többször találkozol az elvárásaidnak nem megfelelő lánnyal, mert belőlük több van egyszerűen. Az internet mindenki számára elérhető, nem lehet "okosabb lányokra szűrni" (ezt nem tudtam szebben kifejezni :)). Próbálj meg könyvtárakba eljárni, komolyzenei vagy jazz koncertekre, tánctanfolyam, különféle klubok, annyi, de annyi lehetőség van, ami nem különösebben megterhelő a pénztárcádnak! Ne add fel, hajrá! :)


Egyébként nekem is hasonló a mércém, én is nagyon csípem az okos, talpraesett és tájékozott lányokat (főleg, ha szeretik a jazzt! :D)! :)


22 / F

2013. jan. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!