Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha még a Rondarandi oldalon sem sikerült barátnőt találnom magamnak? 23F

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 00:22
 1/8 anonim ***** válasza:

HA úgy gondolod, hogy nem előnyös a külsőd, akkor miért akarsz azzal megfogni embereket? Miért nem a jó tulajdonságaidat helyezed előtérbe, pl a belsődet?

Az hogy elkönyveled magad rondának, csak ront az önbizalmadon.

2013. jan. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sok lány mondta már, hogy ronda vagyok, köztük két lány tesóm is, meg én is látom, amit látok és nincsenek is jó tulajdonságaim.
2013. jan. 30. 00:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Hogyhogy nincsenek jó tulajdonságaid? Mindnekinek vannak..

Az meg teljesen egyénfüggő, hogy kinek mi a ronda. a Másik meg az, hogy sokemberrel előúőfordul, hogy nem az ő "súlycsoportjában" nézi ki a lányokat/fiúkat. Nem leeht nálad is ez a gond? Hogy olyan lányokat próbálsz meghúdítani, akik köztudottan a menőgyerekeket szeretik a strandról? Ne vágj egyből rá választ, gondold végig amit kérdeztem

2013. jan. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Eleinte még jó pár évvel ezelőtt én is a legjobb nőkre buktam, de már kb. két éve csak az átlagos vagy csúnya lányoknál próbálkozom, de nekik sem kellek. Egyébként is, nekem olyan lányok is tetszenek, akikre haveromék rá sem tudnak nézni, nincs is olyan nagy igényem külsőre, tényleg, de a lányoknak úgy látszik én nem vagyok elég külsőre.
2013. jan. 30. 00:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Önbizalom nélkül semmire sem mész.. a szemedben látja a másik hogy nicns valami rendben..persze ha maradt annyi belőle, hogy oda mersz állni a másik elé. Tedd rendbe magadban a dolgokat, próbálj meg javítani a helyzeten, sportolj, vegyél új ruhákat, ne diszkópatkányosan járkálj, illetve haverokat fűzd meg, hogy segítsenek becsajozni :)
2013. jan. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már semmi erőm tovább próbálkozni, úgyis felesleges, úgyis elutasítanak, ahogy eddig is tették...
2013. jan. 30. 00:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Draga Kerdezo,

szedd ossze legyszives Magad, hisz a szepseg tanult kategoria! Semmivel nem vagy kevesebb masnal! Viszont az onsajnalat szanalmas, foleg, ha azt a kiszemelt lany is erzekeli... Lehetsz Te akkor bmilyen jokepu is, menekulni fog mindenki. De ha osszeszeded Magad es konnyed lesz a kisugarzasod, meg a szerelem is Rad talalhat! :-) Hajra!!!

2013. jan. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tudok mondani hogy: Nem vagyok James és nem vagyok Bond, nem vagyok túl nagy szááááááám, de jó a szívem ez a szexepilem, buknak a lányok ráááám. Tüütütütütürütütüüüüü!
2013. jan. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!