Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék szerintetek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék szerintetek olyan lánnyal megismerkedni, aki?

Figyelt kérdés

Inkább csendes, kicsit félénk, visszahúzódó, de van humorérzéke, jókat lehet vele hülyülni tehát nem ilye búskomor fapofa, emellett hűséges, értelmes, odabújós és szeretetéhes is és tud is szeretni őszintén egy fiút.

Az a gond, hogy eddig, ha sikerült is ilyen lányt találnom, hamar kiderült, hogy foglalt, ami érthető is, de már ma is láttam egy-két szerelmes párt és olyan jól megvoltak együtt, hiányzik az érzés nekem is.


2013. jan. 30. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
bárhol
2013. jan. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én tudok neked kettőt is. ;)
2013. jan. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én ilyen vagyok...komolyan mintha engem írtál volna körül :)
2013. jan. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen lányok, elvileg én is idesorolható vagyok, és nincs senkim sem, szóval ne add fel, biztos vagyunk páran!
2013. jan. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ismerek egyet, de ő most az én kiszemeltem :D
2013. jan. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, de próbálom leküzdeni a félénkségem, úgy vettem észre ez nem szokott tetszeni a fiúknak.
2013. jan. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nagyjából ilyen vagyok, bár attól függ kikkel vagyok. mármint ismeretlen közegben visszahúzódó és csendes, de a barátaimmal azért szeretek beszélgetni :) mondjuk nem szeretem, ha én vagyok a fő szóvivő. akkor kellemetlenül érzem magam.
2013. jan. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!